Precinct Number | Precinct Name | Party | Office | Candidate | Votes |
---|---|---|---|---|---|
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ANTHONY EDMONDSON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN GAZAR | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACHARY WINECOOP | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN GAZOR | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACHARY WINECOOK | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | COMMISSIONER | ANTHONY EDMONDSON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHAM | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | BARRY SPICER | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | BILL CLINTON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | BRIAN WALKER | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | CHARLES THOMAS AIKENS III | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | JON EICH | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGENS | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | COMMISSIONER | MICKEY MOUSE | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | CONSTABLE | ANTHONY EDMONDSON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | CONTROLLER | DON DRAPER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | CORONER | AIKENS, KATHRYN | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | CORONER | SAYERS, S. | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 11 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | COUNCIL - WARD 1 | ANTHONY EDMONDSON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANTHONY EDMONDSON | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | IMMEL, DEBRA | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | DAVID IMMEL | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | HOPE MILLER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | IMMEL | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | JIM RAGETTO | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | PROTHONOTARY | KATHRYN AIKENS | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGETTE BENNETT | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | C. MILLINDER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRIS MILLANDER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | SHERIFF | B. SAMPSELL | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 5 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | SHERIFF | KEITH ROBB | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | SHERIFF | SAMPSELL | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKERT | 2 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | TREASURER | JESSI KRONE | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | TREASURER | MARK IVICIC | 1 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 3 |
01 | BELLEFONTE NORTH | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JERMIN SUPREME | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | BARRY W. LEVINE | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JON GUIZAR | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACHARY WYNKOOP | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | COMMISSIONER | STEVIE NICUS | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COMMISSIONER | DERSHAM | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COMMISSIONER | MARK A. LEVINE | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COMMISSIONER | STACY PARKS MILLER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | CONSTABLE | CLINT EASTWOOD | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | FRANK WETZLER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | RO FISHER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | ROBERT PACELLA | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | RYAN CLANCY | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | SAYERS | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | SAYLOR | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COUNCIL - WARD 1 | DOUG JOHNSON | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COUNCIL - WARD 1 | DOUGLAS JOHNSON | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COUNCIL - WARD 1 | JOANNE TOSTI-VASEY | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | COUNCIL - WARD 1 | RO FISHER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | PROTHONOTARY | IMMEL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | PROTHONOTARY | JOSH TROXELL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | PROTHONOTARY | ROLAND FISHER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | RECORDER OF DEEDS | HOPE MILLER | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 4 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | REGISTER OF WILLS | MCCARTNEY | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 4 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | SHERIFF | MATT SAMPSEL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | SHERIFF | DALE BROOKS | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 2 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | TREASURER | BILL DOLLAR | 1 |
02 | BELLEFONTE NE | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 3 |
02 | BELLEFONTE NE | REP | TREASURER | JAMES H. HOY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | CAROL LEATHERS | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JONNA JABCO | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | KIM PHILLIPS | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | RICHARD CARSON | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | WENDELL ISHLER | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | WILLIAM O'DONALD | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | IDA M. O'DONALD | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | KEN ROAN | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL MERINO | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | RICK ZERBY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | BRUCE HAUPT | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | JOHN D. O'DONALD | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | KEN ROAN | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | MARK JOHNSON | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | CONSTABLE | RICHARD GARBRICK | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | CONSTABLE | TERANCE MONDY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 2 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | CONTROLLER | RICHARD RAY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CONTROLLER | JOHN D. O'DONALD | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | DOUG HAZEL | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | KEVIN DIETZ | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | RENE MERINO | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | COUNCIL - WARD 2 | PAULA FARWELL | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COUNCIL - WARD 2 | BRUCE HAUPT | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COUNCIL - WARD 2 | KAREN HARVEY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COUNCIL - WARD 2 | KAREN ZERBY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | COUNCIL - WARD 2 | TERANCE MONDY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | DOUG COVEN | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGER | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | WILLIAM O'DONALD | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | BRUCE HAUPT | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DEBBIE IMMEL | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | MIKE NOLL | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | TIM MALOY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | MILLENDER | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | RECORDER OF DEEDS | TIMOTHY P. GLUNT | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILINDER | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 3 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 2 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | TREASURER | JERRY JOHNSON | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | TREASURER | R. FORNICOLA | 1 |
03 | BELLEFONTE SOUTH | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JON GUIZAR | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | CONSTABLE | DONALD FRANSON | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | CONSTABLE | EVAN DUFFY | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | CORONER | SCOTT SAYARS | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | COUNCIL - WARD 2 | FRANK HALDERMAN | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | COUNCIL - WARD 2 | G. MICHAEL SCHMIDT | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | COUNCIL - WARD 2 | TOM MENSCH | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | THOMAS KISTLER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | EMIL GIORDANO | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MICHAEL GEORGE | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | PROTHONOTARY | DEBRA BURGER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 2 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 9 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLNER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMSEL | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMSEL | 6 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 2 |
04 | BELLEFONTE SE | REP | SHERIFF | MATTHEW RICHARD | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | TREASURER | R. FORNICOLA | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
04 | BELLEFONTE SE | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN GUIZAR | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ROBERT D. ORMDSY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACK WYNKOOP | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | DAN SMITH | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | FRANK BUD HALDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | FRANK HALDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOANNE TOSTI-VASEY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | RICHARD RAY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | SCOTT SAYERS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | COMMISSIONER | DERSHEM | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | COMMISSIONER | MICHAEL DAWSON | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | COMMISSIONER | MILLER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | COMMISSIONER | TOR MICHAEL MCCARTEY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | ANYONE ELSE!! | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | ELMER J. FUDD | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | FRANK BUD HALDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | PIKE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | SANTA CLAUS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | STEVE DERSPA | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COMMISSIONER | T | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | ??? | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | CARLTON B. HOPKINS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | GEORGE EMEL SR | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | JACK SHULTZ | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | MR. CONSTABLE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | PETER WARDEN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONSTABLE | ROBERT D. ORMSBY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CONSTABLE | DAVID GRAFMYRE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CONSTABLE | FRANK BUD HALDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CONSTABLE | JOE BLOW | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CONSTABLE | THOMAS RICHARDS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONTROLLER | ??? | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONTROLLER | M. DAWSON | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONTROLLER | MICHAEL B. MILLER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONTROLLER | MICHAEL MILLER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | CONTROLLER | PETER WARREN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CONTROLLER | BOB ROHDES | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CORONER | DR. SHANNON | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 10 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | FRANK BUD HALDERMAN | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | BARRY KROCKER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | BARRY KROEKER | 9 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | FRANK BUD HALDERMAN | 30 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | FRANK BUD HOLDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | FRANK HALDERMAN | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | HALDERMAN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | JOANNE TOSTIVASEY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | COUNCIL - WARD 3 | JOANNE TOSTI-VASEY | 14 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | CANDICE MILLER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | PROTHONOTARY | ROBERT D. ORMSBY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | BILL PORT | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMEL | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 4 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | DONALD DUCK | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | MICKEY MOUSE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | PROTHONOTARY | ROBERT HOLT | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | MICKEY MOUSE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | VAN DIKE | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 4 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | ROBERT D. ORMSBY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSELL | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 3 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | SHERIFF | BYRON SAMPSELL | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | SHERIFF | MILLER | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | SHERIFF | MATHEW RICKARD | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | SHERIFF | MATT REICHERT | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 2 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | ??? | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | ANN DONAHY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | CARLTON HOPKINS | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | PETER WARREN | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | DEM | TREASURER | ROBERT D. ORMSBY | 1 |
05 | BELLEFONTE WEST | REP | TREASURER | JIM HOY | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | AUDITOR | KELLY O. HENRY | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PICK | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 3 |
06 | CENTRE HALL | REP | CORONER | DOMER SMELTZER | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | COUNCIL | PATRICIA KIRCH | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | COUNCIL | PATRICK K. KELLY | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | CAROL WELCH | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | CLARK MEYERS | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | DONNA HOMAN | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | KEITH LUSE | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | PATRICK KELLY | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | COUNCIL | RYAN NEWMAN | 2 |
06 | CENTRE HALL | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | LEDON YOUNG | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE BECK DUBOW | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | MDJ 49-3-04 | LEDON YOUNG | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 3 |
06 | CENTRE HALL | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | CARL GAFFRON | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIE BENNETT | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
06 | CENTRE HALL | REP | REGISTER OF WILLS | AMDA MCCARNTEY | 1 |
06 | CENTRE HALL | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 2 |
06 | CENTRE HALL | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | AUDITOR | CONNIE DAIVS | 3 |
07 | HOWARD BORO | REP | AUDITOR | TERRY CONFER | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | AUDITOR | WILL MILLER | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | BEASD REGION 3 | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | BEASD REGION 3 | TERESA KELLEY | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | BEASD REGION 3 | TINA GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | BEASD REGION 3 | NANCY FISHER | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | BEASD REGION 3 | ROBERT DEARMENT JR | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COMMISSIONER | CHRISTOPHER EXARCHOS | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COMMISSIONER | DAVE BARAN | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COMMISSIONER | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COMMISSIONER | KAREN ARNOLD | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | CONSTABLE | E. GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | CONSTABLE | EARNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | CONSTABLE | ERNEST GREENE | 3 |
07 | HOWARD BORO | REP | CONSTABLE | EANY GREEN | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CONSTABLE | ERNEST GREEN | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CONSTABLE | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CONSTABLE | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CONSTABLE | SCOTT FRAVEL | 2 |
07 | HOWARD BORO | REP | CORONER | BLANK | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CORONER | MR. SCOTT SAYERS | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COUNCIL | SCOTT CORMAN | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COUNCIL | TRENITA R. GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | LINDA E HANLEY | 2 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | LINDA G. HANLEY | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | MICHAL BARNES | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | SCOTT L. BOWES | 2 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | THOMAS KOTZUR | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL | WILLARD BROWNSON | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COUNCIL - 2 YR | BILL HACKENBERG | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COUNCIL - 2 YR | TRENITA GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | COUNCIL - 2 YR | TRENITA R. GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | COUNCIL - 2 YR | DEB SIMONCHEK | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | BLANK | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE DUBAI | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | PROTHONOTARY | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGI BENNETT | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 3 |
07 | HOWARD BORO | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | SHERIFF | ERNEST GREENE | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | TAX COLLECTOR | BLANK | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | TAX COLLECTOR | CONNIE DAVIS | 2 |
07 | HOWARD BORO | DEM | TAX COLLECTOR | HOPE MILLER | 1 |
07 | HOWARD BORO | DEM | TAX COLLECTOR | PHIL PONISH | 1 |
07 | HOWARD BORO | REP | TAX COLLECTOR | STACY MCCURDY | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | BEASD REGION 3 | HERBERT REED | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | BEASD REGION 3 | MICHAEL TURNER | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 2 |
08 | MILESBURG | DEM | CONSTABLE | JAMES PRESSLER | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | CONSTABLE | KARA KREBS | 1 |
08 | MILESBURG | REP | CONSTABLE | BROCK FISHER | 3 |
08 | MILESBURG | REP | CORONER | GARY FARBER | 1 |
08 | MILESBURG | REP | CORONER | MARIAH POQUIQNOT | 1 |
08 | MILESBURG | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 9 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | BONNIE ISHLER | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | JANIE BUINS | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | LETTERMAN | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | PAUL BARTLEY | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | SALLY SAYERS | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | COUNCIL | SCOTT COX | 1 |
08 | MILESBURG | REP | COUNCIL | CHERRY POGUIQNOT | 1 |
08 | MILESBURG | REP | COUNCIL | LARRY BLOOM | 1 |
08 | MILESBURG | REP | COUNCIL | PAUL PACKER | 2 |
08 | MILESBURG | REP | COUNCIL | TODD FISHER | 1 |
08 | MILESBURG | REP | PROTHONOTARY | TODD FISHER | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLILANDER | 2 |
08 | MILESBURG | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 3 |
08 | MILESBURG | REP | SHERIFF | MATT RICHERT | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | TREASURER | JESSICA SIEGLE | 1 |
08 | MILESBURG | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | CONSTABLE | DOUG KALMBACH | 22 |
09 | MILLHEIM | DEM | CONSTABLE | KALMBACH | 2 |
09 | MILLHEIM | REP | CONSTABLE | ALLEN MILLER | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | CONSTABLE | CHARLES BOYER | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | CONSTABLE | DOUG KALMBACH | 18 |
09 | MILLHEIM | REP | CORONER | DEBRA A HECKMAN | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | CORONER | DOMER SMELTZER | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | CORONER | STEVEN R NEFF | 1 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | DAVID SPROWLS | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | ED BOWMAN | 1 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | ERNIE LONG | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | J. ALAN ILGEN | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | KATIE BLUME | 1 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | MARLENE CORL | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | COUNCIL | RICH GALLUP | 2 |
09 | MILLHEIM | REP | COUNCIL | D. GATES | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | COUNCIL | TOM HECKMAN | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | PROTHONOTARY | BETH COWHER | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | PROTHONOTARY | CAROLYN STEFFEN | 1 |
09 | MILLHEIM | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 2 |
09 | MILLHEIM | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 6 |
09 | MILLHEIM | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID BRAUCHT | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GEORGE MOCK | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL DAWSON | 2 |
09 | MILLHEIM | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | SALLY TANIS | 2 |
09 | MILLHEIM | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | CRAIG COLLISON | 1 |
09 | MILLHEIM | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 4 |
09 | MILLHEIM | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
09 | MILLHEIM | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 2 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COMMISSIONER | ROCKEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COMMISSIONER | GENE WARDO | 2 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COMMISSIONER | HIGGINS | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | CONSTABLE | MELVIN G. CURTIS | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | CONSTABLE | PAUL MONELLA | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | CONSTABLE | BENTON SINCLAIR | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | CORONER | ALLEN SINCLAIR | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | PAUL, PJ, MONELLA | 2 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | BRIAN BAILEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | DON JONES | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | JERRY SINGER | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | JOHN J. KNOWLES | 4 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | MEL CURTIS | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | MELVIN CURTIS | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | SAM WOMER | 3 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | TODD DIXON | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | TOM BOYD | 4 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | W. JONES | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | COUNCIL | WALT CHORLE | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | BARB GETTE | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | DAVE BROWN | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | DAVE MASON | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | DON JONES | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | FRED GRAUCH | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | GREGG WHITEHEAD | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | JIM BURNES | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | MEL CURTIS | 3 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | MELVIN CURTIS | 2 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | SAM WOOMER | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | SAM WOOMER | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | COUNCIL | SCOTT WEBSTER | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | DOUG SANKEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | MIKE MOSKEL | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | AARON DUGAN | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ALAN SINCLAIR | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | BRYAN BAILEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | CAROL ZAKUTNEY | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | ELIZABETH WHITEHEAD | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | MEL CURTIS | 2 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | MELVIN CURTIS | 6 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | MELVIN G. CURTIS | 10 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | ROBERT MILLER | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | POSD DIST 1 | TOM BOYD | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | POSD DIST 1 | GENE WARDO | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | POSD DIST 1 | MEL CURTIS | 5 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | POSD DIST 1 | MELVIN CURTIS | 5 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | POSD DIST 1 | MELVIN G. CURTIS | 20 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA BUZARD | 1 |
10 | PHILIPSBURG #1 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 5 |
10 | PHILIPSBURG #1 | DEM | TREASURER | ANYONE ELSE | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | CONSTABLE | KENNY MARKS | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | CORONER | SAYERS, SCOTT | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | ANNA MAE CHIEPPOR | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | BOBBIE J YARGER | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | DONALD BLAKE | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | FRANKIE LUCAS | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | JOHN HUTTON | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | KENNY MARKS | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | COUNCIL | SAM WOOMER | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | COUNCIL | JONES, MR. | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | COUNCIL | KNOWLES, JOHN | 2 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | COUNCIL | WILKS, MICHAEL | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | COUNCIL | WOMER, SAM | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | POSD DIST 2 | BOB STRAW | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | POSD DIST 2 | JAMES VERBECK | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | POSD DIST 2 | ROBERT MILLER | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | PROTHONOTARY | IMMEL, DEBRA C | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | RECORDER OF DEEDS | BENNETT, GEORGI | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | REP | REGISTER OF WILLS | MCCARTNEY, AMANDA | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
11 | PHILIPSBURG #2 | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CONSTABLE | DENNY NAU | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CONSTABLE | ERIC BORDAS | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CONTROLLER | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CONTROLLER | MAT VUN | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CONTROLLER | STACIE CHANDLER | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | CORONER | R. JOEL HEATH | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | AARON GUSTKEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | ANYONE ELSE | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | BARB GETTE | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | CURT CHANDLER | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | DON JONES | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | ERIC BORDAS | 2 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | FRED GRAUCH | 2 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | PAUL SPRINGER | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | SAM WOMER | 6 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | STACIE CHANDLER | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | COUNCIL | THOMAS WHITEHEAD | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | COUNCIL | DAVE DIXON | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | COUNCIL | FRED GRAUCH | 2 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | COUNCIL | JOHN KNOWLES | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | COUNCIL | KEITH BLAKE | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | COUNCIL | SAM WOMER | 6 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | PROTHONOTARY | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
12 | PHILIPSBURG #3 | REP | REGISTER OF WILLS | MCCARTNEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | SHERIFF | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | SHERIFF | NAU | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | TREASURER | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
12 | PHILIPSBURG #3 | DEM | TREASURER | STACIE CHANDLER | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COMMISSIONER | HAL SHADY | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COMMISSIONER | IDA LIVELY | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COMMISSIONER | TOM BREON | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | CONSTABLE | QUAY REESE | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | CONSTABLE | RONALD FLECK | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | CONSTABLE | MARK LIVELY | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | CONSTABLE | MICHAEL DUMINAK | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | CONSTABLE | MIKE DUMINIAK | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | CORONER | SCOTT SAYER | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
13 | PORT MATILDA | REP | CORONER | SCOTT SAYRES | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | ART FYE | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | BOB WISER | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | BRETT ROSSMAN | 2 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | DEAN RUDY | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | EDIE JOHNSON | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | GEO JACKSON | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | JOHN MEYERS | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | JOHN MICKLE | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | KEN MANEY | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | KIM KLINGLER | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | RONALD FLECK | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL | SANDRA NEAL | 3 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | BRETT ROSSMAN | 3 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | CHRIS PROSPERO | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | DAVE LYKENS | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | DAVID LYKENS | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | EDIE JOHNSON | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | JOHN MICKLE | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | JOHN MYERS | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | JULIE DUMINIAK | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | KEN MANEY | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | KIM KLINGLER | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | QUAY REESE | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | ROBERT WISER | 2 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | RON FLECK | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | SAM SHILLING | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | SANDRA NEAL | 19 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL | SCOTT FLORY | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL - 2 YR | GREG NEAL | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL - 2 YR | KEN MANEY | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | COUNCIL - 2 YR | NEIL | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | COUNCIL - 2 YR | DEAN RUDY, SR | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | RECORDER OF DEEDS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | SHERIFF | ANTON LESKOVANSKI | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
13 | PORT MATILDA | DEM | SHERIFF | RICK SWANGER | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 1 |
13 | PORT MATILDA | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 2 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | BEASD REGION 1 | JIM YOST | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | BEASD REGION 1 | SUE BUTTERWORTH | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | BEASD REGION 1 | SUSAN BUTTERWORTH | 3 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | BEASD REGION 1 | SUSAN C. BUTTERWORTH | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | BEASD REGION 1 | TIM NIELSON | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | CONSTABLE | JARED MITCHELL | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | CONSTABLE | JOSHUA NASTASE | 2 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | C. BRUCE HOUCK | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | CAROLE NASTASE | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | CHAD MARSHALL | 3 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | DENNIS SUROVEC | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | JAMES YOST | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | JENNIFER NASTASE | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | JIM CRAMER | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL | JIM YOST | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | DEM | COUNCIL - 2 YR | CHAD MARSHALL | 2 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL - 2 YR | CHAD MARSHALL | 4 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | COUNCIL - 2 YR | DANNY HALL | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGI BENNETT | 1 |
14 | SNOW SHOE BORO | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 3 |
15 | RUSH NC | DEM | POSD - DISTRICT 2 | MEL CURTIS | 1 |
15 | RUSH NC | REP | POSD - DISTRICT 2 | MEL CURTIS | 1 |
15 | RUSH NC | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
15 | RUSH NC | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
15 | RUSH NC | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
15 | RUSH NC | DEM | SUPERVISOR | PAT ROMANO, JR | 2 |
15 | RUSH NC | DEM | SUPERVISOR | LYNN BEAN | 1 |
15 | RUSH NC | REP | SUPERVISOR | JIM SIMLER | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | CONSTABLE | JARED DELOOF | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | CONSTABLE | EVAN DUFFY | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | CONSTABLE | KEVIN NELSON | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | CONTROLLER | CARL GAFFRON | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | CONTROLLER | JAY BARTLET | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | CONTROLLER | SAM BECKENBARGER | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | CORONER | SAYERS | 2 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | COUNCIL | CARL COTNER | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | COUNCIL | DAVID BROWN | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | REP | COUNCIL | DEVREN YENER | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
16 | STATE COLLEGE NORTH | DEM | TREASURER | JAMES EISENTEIN | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
17 | STATE COLLEGE NE | DEM | CONSTABLE | STEVE HATHAWAY | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | DEM | CONTROLLER | SHANNON TELENKO | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COUNCIL | CATHERINE DAULER | 8 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COUNCIL | DAVID J BROWN | 3 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COUNCIL | DAVID STONE | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COUNCIL | JANET ENGEMAN | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | COUNCIL | JESSE BARLOW | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | MICHAEL WOJCIK | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE BECK DUBOW | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE E LAZARUS | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHRISTINE DONEHUE | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DWAYNE D WOODRUFF | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGINA R BENNETT | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN ROBERTS | 1 |
17 | STATE COLLEGE NE | DEM | TREASURER | MARK KISSLING | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | CONSTABLE | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | CONTROLLER | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | CONTROLLER | ERICA FRANKENBERG | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | CORONER | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | REP | NONE | ||
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | PROTHONOTARY | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | RECORDER OF DEEDS | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | REGISTER OF WILLS | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ADAM HOCKER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BILL HARTMAN | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAN BRENNER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ED FULLER | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | STORMY STARK | 1 |
18 | STATE COLLEGE NW | DEM | TREASURER | ADAM HOCKER | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | COMMISSIONER | NONE OF THE ABOVE | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | DAVID DZIKOWSKI | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | KEN REESE | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | MICHELLE DAMIAN | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | W. M. INGRAM | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | CONSTABLE | BLANK | 2 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONTROLLER | BENSON LICHTIG | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONTROLLER | CHARLES L. WITMER | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONTROLLER | ELMA WILKINS | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | CONTROLLER | MICHELLE DAMIANE | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | CORONER | KERRY BENNINGHOFF | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | COUNCIL | BLANK | 3 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | DEB IMEL | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL STRAW | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | TREASURER | ELMA WILKINS | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | TREASURER | J. MICHAEL HOGAN | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | TREASURER | MIDELL DAMANE | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNIADA | 1 |
19 | STATE COLLEGE SOUTH 1 | REP | TREASURER | NONE OF THE ABOVE | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | CONSTABLE | BLANK | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | CONSTABLE | CHRIS RUNKLE | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | CONTROLLER | BLANK | 2 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | CORONER | ANN PAVLIC | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | CATHERINE DAULER | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | CATHY DAULER | 2 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | DAVID BROWN | 2 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | DAVID J. BROWN | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | JANET ENGEMAN | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | JESSE BARLOW | 2 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | JESSE L. BARLOW | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | PETER MORRIS | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | RICHARD L. GARIS | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | COUNCIL | RICK GARRIS | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
20 | STATE COLLEGE SOUTH 2 | REP | PROTHONOTARY | JOE PAVLIC | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | COMMISSIONER | PAT ZIMMERMAN | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONSTABLE | DANA SMITH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONSTABLE | PHILLIP PONDEXTER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONSTABLE | THOMAS MAGNETTI | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | CONSTABLE | JON DANDREA | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | CONSTABLE | MICHAEL RUSSELL | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | CONSTABLE | PAT ZIMMERMAN | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONTROLLER | DANA SMITH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONTROLLER | JON EICH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CONTROLLER | PHILLIP PONDEXTER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | CORONER | MILLENDER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | CORONER | DR. VICTOR FRANKENSTEIN | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | COUNCIL | JON DANDREA | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | COUNCIL | PAT ZIMMERMAN | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | DANA SMITH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | PROTHONOTARY | MILLANDER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | PROTHONOTARY | LT. DONALD A. DUCK | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | RECORDER OF DEEDS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLENDE | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLENDER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVE CANNON | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | PAT ZIMMERMAN | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | SHERIFF | RICK GRIMES | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | TREASURER | DANA SMITH | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | TREASURER | FORNICOLA | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | TREASURER | PHILLIP PONDEXTER | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | TREASURER | RICH ROGERS | 1 |
21 | STATE COLLEGE SE | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | REP | COMMISSIONER | M. HIGGINS | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | DEM | CONTROLLER | MARIN WENGER | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | REP | COUNCIL | D. STONE | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | REP | COUNCIL | J. ENGEMAN | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
22 | STATE COLLEGESC 1 | DEM | TREASURER | EVAN HANSCOTT | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 2 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | CONSTABLE | KEVIN GOMBOTE | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | CONSTABLE | RICHARD BARBROW | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | CONTROLLER | WENDY PEARSON | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | COUNCIL | JEFF KERN | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | COUNCIL | RON MADRID | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COUNCIL | CATHERINE EAULER | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COUNCIL | DAVID STONE | 2 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COUNCIL | JANET ENGEMAN | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | REP | COUNCIL | JESSE BARLOW | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
23 | STATE COLLEGE SC 2 | DEM | TREASURER | VINNIE SCANLON | 1 |
24 | STATE COLLEGE EAST 1 | DEM | NONE | ||
24 | STATE COLLEGE EAST 1 | REP | NONE | ||
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | DEM | COMMISSIONER | MELISSA MCCLEERY | 1 |
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | REP | CONSTABLE | KEN HARPSTER | 1 |
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | REP | COUNCIL | JAMES KEEDER | 1 |
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | REP | COUNCIL | JAMES WINK | 1 |
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | REP | COUNCIL | SUSAN HECKENDORN | 1 |
25 | STATE COLLEGE EAST 2 | REP | PROTHONOTARY | JAMES KEEDER | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | COUNCIL | DAVID STONE | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | COUNCIL | JANET ENEGEMANN | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ROBERT COLVILLE | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE LAZARUS | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JOHN FORADORA | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIAN BENNETT | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTHY | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | REP | SHERIFF | MATTHEW WIKARD | 1 |
26 | STATE COLLEGE EAST 3 | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLE | 1 |
27 | STATE COLLEGE EAST 4 | DEM | NONE | ||
27 | STATE COLLEGE EAST 4 | REP | NONE | ||
28 | STATE COLLEGE EC 1 | DEM | CONSTABLE | CONNER MITCHELL | 1 |
28 | STATE COLLEGE EC 1 | REP | CONSTABLE | DON DOODANA | 1 |
28 | STATE COLLEGE EC 1 | REP | CORONER | KERRY BENNINGHOFF | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | REP | COMMISSIONER | DEBORAH GRAVES | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | DEM | CONSTABLE | KIM MOORE | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | REP | CONSTABLE | SCOTT CARTER | 2 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | DEM | CONTROLLER | TOM KING | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | REP | CORONER | SCOTT SAYERA | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | REP | COUNCIL | DEBORAH GRAVES | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | REP | COUNCIL | DEBROAH GRAVES | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
29 | STATE COLLEGE EC 2 | DEM | TREASURER | ELIZABETH GORHAM | 1 |
30 | STATE COLLEGE EC 3 | DEM | NONE | ||
30 | STATE COLLEGE EC 3 | REP | NONE | ||
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | REP | COMMISSIONER | RON MADRID | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONSTABLE | DAVID BEYERLE | 2 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONSTABLE | DICK TRACEY | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONSTABLE | TOBY POODLE | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONTROLLER | CINDY SIMMONS | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONTROLLER | JOHN GASTIL | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONTROLLER | LEON HARNER | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONTROLLER | MARLEE ERWIN | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | CONTROLLER | RONALD FILIPELLI | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | COUNCIL | SUSANAH BARSOM | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | COUNCIL | ZOE BONIFACE | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | REP | COUNCIL | CATHERINE DAULER | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DUBOW | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | K. DAUGHERTY | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | REP | PROTHONOTARY | PATSY CULLEN | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | RECORDER OF DEEDS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | TREASURER | ELAINE JURS | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | TREASURER | GRODY SIMMONS | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | TREASURER | LAURA SMADTE | 1 |
31 | STATE COLLEGE WEST 1 | DEM | TREASURER | PAM MONK | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | COMMISSIONER | JOHN SULLIVAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONSTABLE | CHARLIE KELLY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONSTABLE | SHANNON LACHMAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | CONSTABLE | JAMES LANNING | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONTROLLER | CHARLIE KELLY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONTROLLER | RENEE SCHUNK | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONTROLLER | SHANNON LACHMAN | 2 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | CONTROLLER | TOM LEITZINGER | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | CORONER | PAUL NOMAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | COUNCIL | RON MADRID | 3 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | JORDON | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE DUBRACO | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | JORDON | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CORREALE STEVENS | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | JEFFREY HELFFRICH | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MIKE GEORGE | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | STEVE LACHMAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | PROTHONOTARY | JOHN SULLIVAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | PROTHONOTARY | RON REESE | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | RECORDER OF DEEDS | JENNIFER HAY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID PATERNO | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DON E. GORDON | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | FISHBANE | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | HUTCHINSON | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JIM LEOUS | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | KEN WALSCH | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | PETE SCHEMPF | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BILL KULCHER | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN SULLIVAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | PAUL NEUBY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | RON SNYDER | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | RON WEAKLAND | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | SHERIFF | RYAN SAMPSELL | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | TREASURER | CHARLIE KELLY | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | TREASURER | KATHLEEN MCKINNON | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | TREASURER | KATHLEEN MCKINNON-LACHMAN | 1 |
32 | STATE COLLEGE WEST 2 | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
33 | STATE COLLEGE WC 1 | DEM | NONE | ||
33 | STATE COLLEGE WC 1 | REP | NONE | ||
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | CONSTABLE | CARMINE PRESTIA | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | CONSTABLE | LILIAN COSURU | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | CONSTABLE | SUSAN BATCHELER | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | CONTROLLER | R.P. VERNON | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | COUNCIL | RON MADRED | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | ANNE COVEY | 2 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | REP | NONE | ||
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | SHERIFF | SAMPLE | 2 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | TREASURER | ELAINE PRESTIA | 1 |
34 | STATE COLLEGE WC 2 | DEM | TREASURER | STACEY STAGEMENTER | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COMMISSIONER | HAL SHADY | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COUNCIL | DENNY JOHNSON | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COUNCIL | FRED REAM | 2 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COUNCIL | ROBERT FISHER | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COUNCIL | STEWART MCCOOL | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | REP | COUNCIL | DENNIS L JOHNSON, JR | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | REP | COUNCIL | DENNIS JOHNSON | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | REP | COUNCIL | GARY DEAN | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | REP | COUNCIL | STEWART MCCOOL | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | COUNCIL - 2 YR | BOB FISHER | 1 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 2 |
35 | UNIONVILLE BORO | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | AUDITOR | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | AUDITOR | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | AUDITOR - 2 YR | JAMES RANIO | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | AUDITOR - 2 YR | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | AUDITOR - 2 YR | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | AUDITOR - 4 YR | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | AUDITOR - 4 YR | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | KARAN J. MOTHERSBAUGH | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | COMMISSIONER | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | COMMISSIONER | ED EMEL | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | COMMISSIONER | NOT HIM | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | CONSTABLE | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CONSTABLE | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES L. WITMER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | CONTROLLER | CHAS. WITMER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | CONTROLLER | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | JONATHAN SCOTT HODGES | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | KARAH MOTHERSBAUGH | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYER | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 2 |
36 | BENNER NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
36 | BENNER NORTH | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHERYL ALLEN | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JUDY OLSEN | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | MIKE GEORGE | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | PROTHONOTARY | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | PROTHONOTARY | ED EMEL | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | PROTHONOTARY | JONATHAN HEDGES | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | RECORDER OF DEEDS | RON WILLIAMS | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 3 |
36 | BENNER NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTHY | 2 |
36 | BENNER NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 3 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SHERIFF | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SHERIFF | SAMPSELL | 2 |
36 | BENNER NORTH | REP | SHERIFF | DENNY NAU | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | SHERIFF | MATHEW RICKARD | 3 |
36 | BENNER NORTH | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
36 | BENNER NORTH | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 5 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SUPERVISOR | JUSTIN HOUSER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SUPERVISOR | RANDY MOYER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SUPERVISOR | RENNE A. SWANCER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | SUPERVISOR | RENNE SWANCER | 7 |
36 | BENNER NORTH | REP | SUPERVISOR | ANYBODY ELSE | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | SUPERVISOR | BRIAN BOOK | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | SUPERVISOR | JOHN ELNISKI | 1 |
36 | BENNER NORTH | REP | SUPERVISOR | RENEE SWANCER | 2 |
36 | BENNER NORTH | REP | SUPERVISOR | SAM FISCHER | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | TREASURER | FORNICOLA | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | TREASURER | JODIE DELLOSTRITTO | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
36 | BENNER NORTH | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNICOLA | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR | DICK KNUPP | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR | JOSEF MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR | WILLIAM TRESSLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 2 YR | J. HARRISON | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 2 YR | JOANN KNUPP | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 2 YR | JOSEF MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 2 YR | SCOTT SAMPSELL | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 4 YR | J. HARRISON | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 4 YR | JIM SWARTZELL | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | AUDITOR - 4 YR | JOSEF MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | COMMISSIONER | HIGGINS | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
37 | BENNER SOUTH | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | COMMISSIONER | WILLIAM TRESSLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONSTABLE | J. HARRISON | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONSTABLE | JOSEF MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONSTABLE | NEILL CAMPBELL | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONSTABLE | RICHARD KISSINGER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONSTABLE | ROLAND FISHER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CONTROLLER | ESTHE DELROSSO | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CORONER | JEFF JURY | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | CORONER | WILLIAM HUGHES | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | LAUREN BUNNS | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | JOSH GATES | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | HARRISON FRANTZ | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JOHN COBB | 1 |
37 | BENNER SOUTH | DEM | NONE | ||
37 | BENNER SOUTH | REP | PROTHONOTARY | LUCAS NELSON | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | PROTHONOTARY | VICTORIA KELLOGG | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILINDER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SCHOOL DIRECTOR | CHRIS | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SHERIFF | RICHARD MCCAULEY | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | GLENN DECKER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | JAMES SWARTZELL | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | JOHN ELNITSKI | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | JOSEF MILLER | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | JUSTIN HOUSER | 2 |
37 | BENNER SOUTH | REP | SUPERVISOR | NATE CAMPBELL | 2 |
37 | BENNER SOUTH | REP | TREASURER | JOANN POLLOK | 1 |
37 | BENNER SOUTH | REP | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | AUDITOR | JOSEPH PILLOT | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | BEASD REGION - 3 | ANYONE ELSE | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | BEASD REGION - 3 | DANIEL BARNDT | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | BEASD REGION - 3 | RODNEY BARNDT | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | BEASD REGION - 3 | JEFF TURNER | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | COMMISSIONER | BLANK | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | COMMISSIONER | MALCOLOM HUNTER | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | COMMISSIONER | EDWARD J. VENEZIANO II | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | COMMISSIONER | MALCOLM HUNTER | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CONSTABLE | EDWARD J. VENEZIANO II | 14 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CONSTABLE | EDWARD J. VENEZIANO II | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD J VENZIANO | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD J VENZIANO II | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD J. VENEZIANO II | 23 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD JAMES VENEZIANO II | 2 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD VENEZIANO II | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | RICHARD COOPER | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | ROBERT PERRY | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | ROBERT R. PERRY | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CONSTABLE | VENEZIANO | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CONTROLLER | BLANK | 2 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CONTROLLER | BRADLEY BARNDT | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | CORONER | JAMIE CARUSONE | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
38 | BOGGS EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | BANK | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | BLANK | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | RICHARD COOPER | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | BLANK | 3 |
38 | BOGGS EAST | DEM | PROTHONOTARY | ANYONE ELSE! GET THIS SHAM OUT! | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | PROTHONOTARY | RICHARD COOPER | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH L. DAVIDSON | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCARTNY | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | SHERIFF | SAMPSELL | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | SHERIFF | SAMSEL | 2 |
38 | BOGGS EAST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
38 | BOGGS EAST | DEM | SUPERVISOR | DANIEL BARNDT | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | SUPERVISOR | DAVID VENEZIANO | 1 |
38 | BOGGS EAST | REP | SUPERVISOR | BLAKE THOMAS | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | TAX COLLECTOR | CATHY GUMMO | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | TAX COLLECTOR | SHARON A. YANGULA | 2 |
38 | BOGGS EAST | DEM | TAX COLLECTOR | SHARON YANGULA | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
38 | BOGGS EAST | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNICOLA | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | AUDITOR | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | AUDITOR | STEVEN WEAVER | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | BEASD - REGION 2 | DOUG MELLOTT | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | BEASD - REGION 2 | RICHARD WATTERS | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | BEASD - REGION 2 | STEVEN WEAVER | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | BEASD - REGION 2 | TOM LETTERMAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHMAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | COMMISSIONER | TOM FITEHMAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | COMMISSIONER | MIKE PIPE | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | COMMISSIONER | STEVEN WEAVER | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | CONSTABLE | EDWARD J. VENEZIANO II | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | CONSTABLE | PERRY LEHMAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | CONSTABLE | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | CONSTABLE | STEVE WEAVER | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
39 | BOGGS WEST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | REPUBLICAN CANDIDATE | 3 |
39 | BOGGS WEST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | PROTHONOTARY | HOPE MILLER | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | PROTHONOTARY | HOWEVER IS REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JENNA BAIR | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | MIKE ANTHONY | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | CORIGI BENNETT | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
39 | BOGGS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | PETER PAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 3 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 2 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | MICKY | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | PETER PAN | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SHERIFF | RICK SWANK | 2 |
39 | BOGGS WEST | REP | SHERIFF | HAL SHADY | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
39 | BOGGS WEST | REP | SHERIFF | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | SUPERVISOR | DAVID VENEZIANO | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | SUPERVISOR | DOUG MELLOTT | 1 |
39 | BOGGS WEST | REP | SUPERVISOR | REPUBLICAN CANDIDATE | 1 |
39 | BOGGS WEST | DEM | TAX COLLECTOR | SHARON YANGULA | 5 |
39 | BOGGS WEST | REP | TAX COLLECTOR | ROBINSON S | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | AUDITOR | RACHVEL GUENOT | 1 |
40 | BURNSIDE | REP | AUDITOR | DEB LUCAS | 1 |
40 | BURNSIDE | REP | BEASD REGION - 1 | SUSAN | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
40 | BURNSIDE | REP | CONSTABLE | CHESTER HOUDESHEL | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 4 |
40 | BURNSIDE | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 2 |
40 | BURNSIDE | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARHEY | 1 |
40 | BURNSIDE | REP | SHERIFF | DENNY NAU | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR | DANIEL EDWARDS | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR | JASON HARTER | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR | JAYSON HARTER | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR | MICHAEL THOMPSON | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR | SHANE BARNYAK | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | DON LUCAS, JR | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | DONALD LUCAS, JR | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | DANIEL EDWARDS | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | DONALD LUCAS | 1 |
40 | BURNSIDE | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | GERALD NEREHOOD | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | COMMISSIONER | BILL SAXTON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | BETTY BAKTIS | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | GREG FERRO | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | HUBERT SHARP | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | JAY PATERNO | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | M. PIPE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL HIGGINS | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | CONSTABLE | BRIAN SAMPSEL | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | CONSTABLE | EVAN DUFFEY | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | CONSTABLE | WALTER WHITE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | CONSTABLE | BARRY KROEKER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | CONTROLLER | CHRISTOPHER SMITH | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | CONTROLLER | JAMES PETERSON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | CORONER | BARRY KROEKER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | CORONER | BERNARD ORAVEC | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANN COVEY | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | BARRY KROEKER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | BUTTERWORTH | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEBORAH IMMEL | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | JEFFREY D BUCHWALD | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | MICKEY | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | PROTHONOTARY | TOM BADDICK | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIANN R BENNETT | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | C. MILLINDER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER CHRISTINE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTTNEY | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BERNARD ORAVEC | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | CHRIS LICHTIG | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DON GORDON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BOZO THE CLOWN | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DON GORDON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DONALD DUCK | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICKEY MOUSE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | TIM BASTION | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | WILLIAM WHITAKER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SHERIFF | B SAMPSEL | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSELL | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 4 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | BERNARD ORAVEC | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | D. RICHARD (RICH)FRANCKE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | JAMES PETERSON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | RICH FRANCKE | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | WILLIAM | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | WILLIAM SHARP | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | BARRY KROEKER | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | CARLA STILSON | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | DAVID WASSON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | LYNCHA | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | STEVE LYNCHA | 2 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | STEVEN LYNCHA | 3 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | STILSON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | TIM BASTIAN | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | WASSON | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | WILLIAM (BILL) SHARP | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TREASURER | CHRISTOPHER SMITH | 1 |
41 | COLLEGE NORTH | DEM | TREASURER | JAMES PETERSON | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | COMMISSIONER | THOMAS MIRA | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | CONSTABLE | BLANK | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | CONSTABLE | DR. LAURIE MULVEY | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | CONSTABLE | M. A. RICKARD | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | CONTROLLER | TIM BOYD | 2 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | BLANK | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 4 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DALE GOOD | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | IMMELL | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | PROTHONOTARY | THOMAS MIRA | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BRIAN KALIETA | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | THOMAS | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | SHERIFF | SWANK | 2 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | ALEXANDRA BELTZAR | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | DAVID MORTENSEN | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | DAVID STONE | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | ELIZABETH MORTENSEN | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | RON MADRID | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | CARLA STILTSON | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | CRAIG TEASTER | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | DALE GOOD II | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | JASON TRAGIN | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | KIRK DIEH | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | STEVEN LYNCH | 6 |
42 | COLLEGE SOUTH | REP | TOWNSHIP COUNCIL | THOMAS MIRA | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TREASURER | R. A. FORNICOLA | 1 |
42 | COLLEGE SOUTH | DEM | TREASURER | TIM BOYD | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARHOS | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | COMMISSIONER | MIKE PIPE | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | CONSTABLE | WILLIAM B. INGRAM | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CONSTABLE | EDWARD J VENEZIANO | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CONSTABLE | RAY LIDDICK | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CONSTABLE | TODD BROWN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | CONTROLLER | LUCY HARLOW | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CONTROLLER | NEW | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CORONER | BUCK HARPSTER | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CORONER | DIANE L. MIRICH | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CORONER | JENNIFER MCKEHEY | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | CORONER | STEVEN SMITH | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | PAUL LAURY | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | EMIL GIORDANO | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 2 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MIKE GEORGE | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | REBECCA WARREN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 4 |
43 | COLLEGE EAST | REP | PROTHONOTARY | JAMES HOPEY | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | PROTHONOTARY | STEVEN SMITH | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | PROTHONOTARY | TODD BROWN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | PROTHONOTARY | TOM KNEPP | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 2 |
43 | COLLEGE EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGE ANN BENNETT | 3 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | REGISTER OF WILLS | AMAND MCCARLTY | 2 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JERRY HARLOW | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL RUSSELL | 5 |
43 | COLLEGE EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | STEVEN J. SMITH | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | SHERIFF | BIG BIRD | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | CATHY COHEN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | COOKIE MONSTER | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | D. RICHARD FRANKE | 5 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | HARRY DUCKWORTH | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | MICHAEL MICCI | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | STEVEN LYNCHA | 1 |
43 | COLLEGE EAST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | WM B. INGRAM | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | ANDREW SURA | 5 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | FRANK CAPPARELLI | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | JEFF BOWER | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | LYNN SHIELDS | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | NORM BROWN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | STEVEN LYNCHA | 16 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | TODD BROWN | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | VINCE MARSHALL | 1 |
43 | COLLEGE EAST | REP | TREASURER | NEW | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | COMMISSIONER | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | COMMISSIONER | NOT DERSHEM | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | COMMISSIONER | NOT EXARCHOS | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | CONSTABLE | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | CONSTABLE | BLANK | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | CONTROLLER | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | CORONER | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | CORONER | BLANK | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | PROTHONOTARY | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ANDY MERRITT | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | CHRISTINA HOUTZ | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | DEBRAH DWORSKY | 1 |
44 | COLLEGE WEST | DEM | TOWNSHIP COUNCIL | MICHAEL BROOKS JR | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | ANYONE BUT FRANCKE | 1 |
44 | COLLEGE WEST | REP | TOWNSHIP COUNCIL | NOT FRANCKE | 1 |
45 | CURTIN NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
45 | CURTIN NORTH | DEM | NONE | ||
46 | CURTIN SOUTH | DEM | COMMISSIONER | RELA FISHER | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | CONSTABLE | BRUCE FRITTS | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | CONTROLLER | BRENDA FRITTS | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | REP | NONE | ||
46 | CURTIN SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | SUPERVISOR | TOM WATSON | 1 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 2 |
46 | CURTIN SOUTH | DEM | TREASURER | STAN SEREFON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | COMMISSIONER | S. DERSHAM | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | GREGORY TOTHERO | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | PETER BUCKLAND | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | CONSTABLE | BLANK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | CONSTABLE | KEVIN E. NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | CORONER | BARRY KROEKER | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | CORONER | BLANK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | CORONER | THERESA A NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | BARRY KROEKER | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | DAVID N. MARTA | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMELL | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | HOPE MILLER | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | THERESA A NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | C. MILLINDER | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 3 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JAMES PAWLCYCK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JEFFREY S. BYERS | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | KEVIN E. NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | RICHARD TETZLAFF | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | THERESA A NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SHERIFF | BOB BERRY | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 2 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR WARD 2 | D. CLEMSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR WARD 2 | ED HUGHES | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR WARD 2 | PETER BUCKLAN | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR WARD 2 | PETER BUCKLAND | 13 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | BLANK | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | ED HUGHES | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | GREGORY TOTHERO | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | KEVIN E. NELSON | 1 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | PETER BUCKLAND | 9 |
47 | FERGUSON NORTH 1 | DEM | TREASURER | BLANK | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | DEM | CONTROLLER | COURTLYNN ROSER-JONES | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | DEM | SUPERVISOR WARD 2 | PETER BUCKLAND | 9 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | REP | SUPERVISOR WARD 2 | PETER BUCKLAND | 1 |
48 | FERGUSON NORTH 2 | REP | TREASURER | ALBERT EMHOF | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | COMMISSIONER | SUE MASCOLO | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | CONSTABLE | KIRA NERYS | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CONSTABLE | BARRY KROEKER | 5 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CONSTABLE | BRIAN WITMER | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CONSTABLE | DAVE CANNON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CONSTABLE | JEREMIE THOMPSON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CONSTABLE | KEVIN NELSON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | CONTROLLER | BOB SANTORO | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | CONTROLLER | ULTRON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CORONER | BARRY KROEKER | 5 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CORONER | DAVE ANDERSON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CORONER | DAVE CANNON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CORONER | KEN COOLANBAWH | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | ALEXANDER KOWALESKI | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | BARRY KROEKER | 5 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | BRET BUTTERWORH | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | BRET BUTTERWORTHY | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | CHARLES J. WILSON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | PROTHONOTARY | JARROD SECHLER | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DANIEL DUFFY | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID CANON | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MIKEY MOUSE | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | SHERIFF | SWANK | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | SUPERVISOR - WARD 3 | COLLEEN UNROE | 32 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | SUPERVISOR - WARD 3 | ODO | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | SUPERVISOR - WARD 3 | THOMAS GILES | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SUPERVISOR - WARD 3 | COLLEEN UNROE | 8 |
49 | FERGUSON NE 1 | REP | SUPERVISOR - WARD 3 | STEVE MILLER | 1 |
49 | FERGUSON NE 1 | DEM | TREASURER | QUARK | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | CONSTABLE | THOMAS BROWN | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | CONTROLLER | RICHARD KILLIAN | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | CONTROLLER | ALEXANDER HAMILTON | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | CORONER | WHITMER | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | PROTHONOTARY | DAVID PRICE | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | PROTHONOTARY | IMMELL | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | COLLEEN UNROE | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JESSICA BUCKLAND | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | PETER BUCKLAND | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SUPERVISOR WARD 3 | COLLEEN UNROE | 4 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SUPERVISOR WARD 3 | DREW CLEMSON | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SUPERVISOR WARD 3 | MYTRI NCHAYA | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | SUPERVISOR WARD 3 | PETER BUCKLAND | 2 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | SUPERVISOR WARD 3 | COLLEEN UNROE | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | SUPERVISOR WARD 3 | F. ARON HAYEK | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | SUPERVISOR WARD 3 | LAURA DEMINI | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | DEM | TREASURER | THOMAS BROWN | 1 |
50 | FERGUSON NE 2 | REP | TREASURER | MARK LEVIN | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | COMMISSIONER | LAURA DININNI | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | COMMISSIONER | LAURA DININNI | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | CONSTABLE | CHRISTOPHER ALBRIGHT | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | CONSTABLE | DOMINIC M. GELESKIE | 3 |
51 | FERGUSON EAST | REP | CONSTABLE | EVAN DUFFEY | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | JONATHAN GRINE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | MICHAEL WOJCIK | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | WOJCIK | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | COLVILLE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ROBERT COLVILLE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | AORGAN HUMMEL | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | PROTHONOTARY | BILL LUSE | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | HOPE MILLER | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | LOIS BREWER | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 2 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | GEORGE PYTEL | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | TERRY STER | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | THOMAS ARGONDIZZA | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
51 | FERGUSON EAST | DEM | SUPERVISOR - WARD 1 | LAURA DININNI | 49 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | CRAIG BOWSER | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | DREW CLEMSON | 1 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | LAURA DININNI | 11 |
51 | FERGUSON EAST | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | ROBERT STRANO | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | COMMISSIONER | LAURA DININNI | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | COMMISSIONER | BRAD LUNSFORD | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | COMMISSIONER | STACY PARKS MILLER | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | CONSTABLE | BLANK | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | CONSTABLE | RYAN KAREY | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | CORONER | BLANK | 3 |
52 | FERGUSON WEST | REP | CORONER | JOHN PASCAVAGE | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGEN | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE DUBOW | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHRISTINE DONAHUE | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DAVID WECHT | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | DAVIDSON | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | REGISTER OF WILLS | MCCARTHY | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | LAURA DININNI | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | SUPERVISOR WARD 1 | LAURA DININNI | 25 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | BILL KEOUGH | 2 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | DININNI | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | LAURA DININNI | 9 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | MATT BERRENA | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | PETER BUCKLAND | 1 |
52 | FERGUSON WEST | REP | SUPERVISOR WARD 1 | WILLIAM KEOUGH | 1 |
52 | FERGUSON WEST | DEM | TREASURER | BLANK | 1 |
53 | GREGG | DEM | AUDITOR | JULIE MASON | 2 |
53 | GREGG | DEM | AUDITOR | STEVE MACZUGA | 3 |
53 | GREGG | DEM | AUDITOR | STEVEN BLACK | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | GARY HORNER | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | NORB BAIR | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | ROBERT S. SMA | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | STEVE BLACK | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | STEVE MACUZA | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR | TOM CORMAN | 1 |
53 | GREGG | DEM | AUDITOR - 4 YR | ARLENHENRICKS | 1 |
53 | GREGG | DEM | AUDITOR - 4 YR | STEVE MACZUGA | 2 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR - 4 YR | STEVE BLACK | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR - 4 YR | STEVE MACZUGA | 1 |
53 | GREGG | REP | AUDITOR - 4 YR | TOM CORMAN | 1 |
53 | GREGG | DEM | COMMISSIONER | BIERLY | 2 |
53 | GREGG | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 1 |
53 | GREGG | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
53 | GREGG | REP | COMMISSIONER | DONALD DUCK | 1 |
53 | GREGG | REP | COMMISSIONER | JIM JACOBS | 1 |
53 | GREGG | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
53 | GREGG | DEM | CONSTABLE | BILL ROCKY | 1 |
53 | GREGG | DEM | CONSTABLE | BO STAKE | 1 |
53 | GREGG | DEM | CONSTABLE | DOUG BIERLY | 1 |
53 | GREGG | DEM | CONSTABLE | PATRICK LEARY | 1 |
53 | GREGG | REP | CONSTABLE | BARRY CRATER | 1 |
53 | GREGG | REP | CONSTABLE | CHARLES F HERR | 3 |
53 | GREGG | REP | CONSTABLE | DARYL BO STAKE | 2 |
53 | GREGG | REP | CONSTABLE | DOUGLAS BIERLY | 1 |
53 | GREGG | REP | CONSTABLE | ERIC HERROLD | 2 |
53 | GREGG | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
53 | GREGG | REP | CORONER | DOMER SMELTZER | 4 |
53 | GREGG | REP | CORONER | DOUG YOUNG | 1 |
53 | GREGG | REP | CORONER | SCOTT SAYES | 6 |
53 | GREGG | REP | CORONER | STEVE NEFF | 1 |
53 | GREGG | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | PAUL LALLEY | 1 |
53 | GREGG | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | EMIL GIORDARNO | 1 |
53 | GREGG | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANN COVEY | 1 |
53 | GREGG | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | JUDY OLSON | 1 |
53 | GREGG | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MIKE GEORGE | 1 |
53 | GREGG | REP | MDJ 49-3-2 | DOUGLAS BIERLY | 1 |
53 | GREGG | REP | MDJ 49-3-2 | LE DON YOUNG | 1 |
53 | GREGG | REP | MDJ 49-3-2 | MALISSA KRUM | 2 |
53 | GREGG | DEM | PROTHONOTARY | KURT GROZ | 1 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | BARRY CRATER | 1 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 11 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | MALISSA KRUM | 1 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | MARK HIGGINS | 1 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | RANDY JOHNSON | 1 |
53 | GREGG | REP | PROTHONOTARY | TOM CORMAN | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | AMY NIEWINSKY | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | BILL SHARP | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID BRAUCH | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GARTH GILLAN | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GILBERT MORRISON | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GREGG EVANS | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | HANK YEAGLEY | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MARK BENFER | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL STARKS | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | NICOLE WOLF | 1 |
53 | GREGG | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | STEPH IRONSIDE | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | BARB ROSSEMAN | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | BARRY KUPPELS | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | CHRIS COLE | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | EMILY MARTEN | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GEORGE SUMMERS | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | JOEL MEYERS | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MEREDITH ROGERS | 1 |
53 | GREGG | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | RICH BROWN | 1 |
53 | GREGG | DEM | RECORDER OF DEEDS | HILLARY | 1 |
53 | GREGG | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 8 |
53 | GREGG | DEM | SHERIFF | BRYON SAMSEL | 6 |
53 | GREGG | DEM | SHERIFF | DENNY NAU | 4 |
53 | GREGG | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 2 |
53 | GREGG | DEM | SHERIFF | SCHNK | 1 |
53 | GREGG | DEM | SHERIFF | SWANK | 1 |
53 | GREGG | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICHARD | 1 |
53 | GREGG | DEM | SUPERVISOR | DOUG BIERLY | 74 |
53 | GREGG | DEM | SUPERVISOR | HORNER | 1 |
53 | GREGG | DEM | SUPERVISOR | JIM SMITH | 23 |
53 | GREGG | DEM | SUPERVISOR | VERNON JODON | 1 |
53 | GREGG | DEM | SUPERVISOR | WALTER STROUSE | 1 |
53 | GREGG | DEM | TREASURER | GREGG EVANS | 1 |
53 | GREGG | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 2 |
53 | GREGG | DEM | TREASURER | RUTH LUSE | 1 |
54 | HAINES | DEM | AUDITOR | JUDITH MINOR | 1 |
54 | HAINES | REP | AUDITOR | JIM SMITH | 1 |
54 | HAINES | REP | AUDITOR - 4 YR | STEVE SMITH | 1 |
54 | HAINES | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
54 | HAINES | DEM | CONSTABLE | ROBERT BRENNAN | 1 |
54 | HAINES | REP | CONSTABLE | ROBERT BRENNAN | 1 |
54 | HAINES | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
54 | HAINES | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
54 | HAINES | REP | CORONER | STEVE SMITH | 1 |
54 | HAINES | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | THOMAS K. KISTLER | 1 |
54 | HAINES | REP | MDJ 49-3-2 | MELISSA KRUM | 1 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | DEB C. IMMEL | 1 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 5 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 6 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 3 |
54 | HAINES | REP | PROTHONOTARY | STEVE SMITH | 1 |
54 | HAINES | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | AMY NEWINSKI | 1 |
54 | HAINES | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | DARYL SCHAFER | 1 |
54 | HAINES | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 1 |
54 | HAINES | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MCKINDER | 1 |
54 | HAINES | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
54 | HAINES | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 1 |
54 | HAINES | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
54 | HAINES | DEM | SUPERVISOR | CARL W. VONADA | 1 |
54 | HAINES | DEM | SUPERVISOR | DARYL SCHAFER | 21 |
54 | HAINES | DEM | SUPERVISOR | DARYL SHAFER | 2 |
54 | HAINES | DEM | SUPERVISOR | DARYL SHAFFER | 4 |
54 | HAINES | REP | SUPERVISOR | ERIN BARTO | 7 |
54 | HAINES | REP | SUPERVISOR | MARSHA CASE | 1 |
54 | HAINES | REP | SUPERVISOR | MARTY SMITH | 1 |
54 | HAINES | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | AUDITOR | RICK DEY | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | AUDITOR | CHARLES SIMONS | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | COMMISSIONER | CHARLIE O'NEAL | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | COMMISSIONER | TODD D. KIRSTEN | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | CONSTABLE | DAVID C. PIPER | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | CONTROLLER | RICK DAY | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 2 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 2 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 3 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVE BAUGHMAN | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DENNIS WESS | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MARK BLONSKI | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | SHERIFF | SHANK | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SHERIFF | BLANK | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SHERIFF | HAWKINS | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SHERIFF | MATTHEW RICHARD | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | DEM | SUPERVISOR | JASON LITTLE | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SUPERVISOR | DANELLE DELCORSO | 1 |
55 | HALFMOON PROPER | REP | SUPERVISOR | TAMMY PERKINS | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR | TRACEY MORIARTY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR | WALTER BAHR | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 2 YR | DAVIES BAHR | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 2 YR | JEFF DUERR | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 2 YR | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 4 YR | ALLAN SONSTEBY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 4 YR | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | AUDITOR - 4 YR | TRACEY MORIARTY | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXCHARCOS | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHAM | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | COMMISSIONER | MIKE PIPE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | COMMISSIONER | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | B. RICHARD YOUNG | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | BETH WHITEMAN | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | DAVIES BAHR | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | JOE ZAFFUTO | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | KEN INHOOF | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONSTABLE | RON QUINN | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | CONTROLLER | JEAN M. FRANZETTA | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CONTROLLER | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CORONER | DAVIES BAHR | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CORONER | JON HICKEY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CORONER | MARK HEINTZELMAN | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | CORONER | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | RENEE COHN JUBELIRER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | MDJ 49-3-2 | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 3 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | KRISTEN SONSTEBY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | MICHAEL RUSSELL | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | PROTHONOTARY | WALTER BAHR | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | CHRISTINE MILLANDER | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 2 |
56 | HARRIS EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIANN BENNETT | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 2 |
56 | HARRIS EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 3 |
56 | HARRIS EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | GEORGE BENNETT | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | REGISTER OF WILLS | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL STRAW | 2 |
56 | HARRIS EAST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SHERIFF | RICH SWANK | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SHERIFF | RICHARD SWAK | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SHERIFF | SWAK | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SHERIFF | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SUPERVISOR | BRUCE LORD | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | SUPERVISOR | FRAK HARDEN | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | D. HAMEISTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | DENNIS HAMEISTER | 14 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | DENNIS HAMIESTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | DENNIS HAMMEISTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | DENNIS HAMMESTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | JACQUELINE SHADER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | MICHAEL STRAW | 11 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR | STEPHEN WEAVER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | D. HAMEISTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | DENIS HAMEISTER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | DENNIS HAMEISTER | 9 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | DENNIS HAMIETER | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | MICHAEL STRAW | 2 |
56 | HARRIS EAST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | NONE | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | TREASURER | JOSEPH FIDELI | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNICOLA | 1 |
56 | HARRIS EAST | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
56 | HARRIS EAST | REP | TREASURER | NONE | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | BROOKS FISHER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | COLLEEN ADDLEMAN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | DAVID CRAMER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | JOE FEDELI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | LAUREN TRENAGLIO | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | RON SPINELLI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR | TIM GILPATRICK | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | COLLEEN ADDEMAN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | DAVID CRAMER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | RON SPINEILI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | COLLEEEN ADDLEMAN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | DAVID CRAMER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | JOE FEDELI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | RON SPINEILI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | AUDITOR -2 YR | JOE FEDELI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | COMMISSIONER | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 5 |
57 | HARRIS WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL STRAW | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | CONSTABLE | GARY SINDERSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | BEDE POLTZ | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | CHRIS SCALZO | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | DON ADDLEMAN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | FRED DAILEY JR | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | JERRY FISHER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | JOE FEDELI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONSTABLE | RICH SWANK | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CONTROLLER | SCOTT SUTHERLAND | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | COLLEEN FISHER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | KIM MARKLEY | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | MICHAEL GILPATRICK | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | RICH KELLEY | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | DON HAHN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | NEVIN YOST | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGEN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ALICE DUBOW | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | JOHN SNYDER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | NEVIN YOST | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANN COVEY | 4 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHRISTINE DONAHUE | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JEFF STOVER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | NEVIN YOST (UNION COUNTY) | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | PAM RUEST | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | TOM KISTLER | 2 |
57 | HARRIS WEST | DEM | PROTHONOTARY | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 4 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 5 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | JEFF FISHER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | RON SPINELLI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | TROY PETERSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | PROTHONOTARY | WENDY DAVIDSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 3 |
57 | HARRIS WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIANA BENNETT | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 7 |
57 | HARRIS WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ANN MCCLAGHLIN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BILL HANER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | BLAIR COOPER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | CHRIS SCALZO | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DOROTHY STAHL | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JIM PAWCELCZYK | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN WALLS | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL STRAW | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | PAUL MEISTER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | TAMMY SMITH | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 9 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SHERIFF | RICK SWANK | 6 |
57 | HARRIS WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR | BOB POTTER | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR | FRANK HARDIN | 6 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR | MICHAEL STRAW | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | ANNA GILPATRICK | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | BRUCE LORD | 4 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | CHRIS GAMBLE | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | DAVE CRAMER | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | DENNIS HAMEISTER | 13 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | DREW GARBAN | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | JOE FEDELI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | KEITH JOHNSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | LAWRENCE HUTCHINSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | MARLIN NEFF | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | MICHAEL STRAW | 20 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR | RON SPINELLI | 2 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR - 4 YR | FRANK HARDIN | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR - 4 YR | MICHAEL STRAW | 1 |
57 | HARRIS WEST | DEM | SUPERVISOR - 4 YR | ROBERT SUTHERLAND | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | BARBARA HUTCHINSON | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | BRUCE LORD | 2 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | DENNIS HAMEISTER | 5 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | JOHN CONROY | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | JOHN WALLS | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | MICHAEL STRAW | 3 |
57 | HARRIS WEST | REP | SUPERVISOR - 4 YR | RON SPINELLI | 1 |
57 | HARRIS WEST | REP | TREASURER | DAVID CRAMER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | AUDITOR | ELAINA C. M. LEHMAN | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | AUDITOR | RACHEL YODER | 3 |
58 | HOWARD TWP | REP | BEASD - REGION 3 | JOHN LONG | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONSTABLE | CARL HEVERLY | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONSTABLE | CHRISS BROWER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONSTABLE | DAN LYONS | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONSTABLE | PERRY HAINS | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONSTABLE | PERTTY P. LEHMAN | 4 |
58 | HOWARD TWP | REP | CONSTABLE | CHRIS BROWER | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | CONSTABLE | CHRISS BROWER | 3 |
58 | HOWARD TWP | REP | CONSTABLE | CHRISS L. .BROWER | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | CONSTABLE | ERNEST GREENE | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | CONTROLLER | ELAINA C. M. LEHMAN | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | CORONER | CHICKEN | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | CORONER | CLYDE MIGHELLS | 2 |
58 | HOWARD TWP | REP | CORONER | KEN JOHNSON | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
58 | HOWARD TWP | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | EMIL GIORDANO | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CORREALE STEVENS | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | JUDITH F. OLSON | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | REBECCA WARREN | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
58 | HOWARD TWP | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGI BENNETT | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 3 |
58 | HOWARD TWP | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 3 |
58 | HOWARD TWP | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLENDER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLFINGER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SHERIFF | B SAMPELL | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SHERIFF | SWANK | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | ELAINA C. M. LEHMAN | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | EMANUAL YODER | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | EMANUEL YODER | 2 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | G. HACKETT | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLEN HACKETT | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLENN A HACKETT | 2 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLENN A HACKETT JR | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLENN A. HACKET | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLENN HACKET | 2 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | GLENN HACKETT | 4 |
58 | HOWARD TWP | DEM | SUPERVISOR | HACKETT | 1 |
58 | HOWARD TWP | DEM | TREASURER | ELAINA C. M. LEHMAN | 1 |
59 | HUSTON | REP | AUDITOR | ALLAN B. MURCHISON | 1 |
59 | HUSTON | REP | AUDITOR | DAN LAGO | 1 |
59 | HUSTON | REP | AUDITOR | GARY HANSCOM | 1 |
59 | HUSTON | REP | AUDITOR | WILLIAM BACHMAN | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | JEFFREY MILES | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | KIM BYTHEWAY | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | MARY BYTHEWAY | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | MIKE HOLTZINGER | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | SUSAN BEYER | 1 |
59 | HUSTON | REP | BEASD - REGION 2 | SUSAN V. BEYER | 1 |
59 | HUSTON | DEM | CONSTABLE | SCOTT MCGARGEE | 1 |
59 | HUSTON | REP | CONSTABLE | AARON BOONE | 1 |
59 | HUSTON | REP | CONSTABLE | KEVIN GILHAM | 1 |
59 | HUSTON | REP | CONSTABLE | MIKE HOLTZINGER | 1 |
59 | HUSTON | REP | CONSTABLE | NEAL PROCTOR | 2 |
59 | HUSTON | REP | CORONER | SCOTT | 1 |
59 | HUSTON | REP | CORONER | SCOTT SAYER | 2 |
59 | HUSTON | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGER | 1 |
59 | HUSTON | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ROBERT COLVILLE | 1 |
59 | HUSTON | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE LAZARUS | 1 |
59 | HUSTON | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DAVID WECHT | 1 |
59 | HUSTON | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DWAYNE WOODRUFF | 1 |
59 | HUSTON | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLENDER | 1 |
59 | HUSTON | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
59 | HUSTON | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 2 |
59 | HUSTON | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
59 | HUSTON | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 8 |
59 | HUSTON | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SHERIFF | BRYN SAMPSELL | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SHERIFF | RICH SWANK | 1 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | KEVIN GILHAM | 2 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | MATT RICHARD | 3 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 1 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | MATTHEW RICHARD | 3 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | RICHARD | 1 |
59 | HUSTON | REP | SHERIFF | RICHARD MATHEW | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SUPERVISOR | CHARLES DONLEY | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SUPERVISOR | JEFF TURNER | 1 |
59 | HUSTON | DEM | SUPERVISOR | MIKE HOLTZINGER | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | ALLAN B. MURCHISON | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | CECIL HALL | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | CHARLES DONLEY | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | JOSEPH GUENOT | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | RAY HANSCOM | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | ROBERT BERG | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | SUE BEYER | 1 |
59 | HUSTON | REP | SUPERVISOR | SUSAN BEYER | 1 |
59 | HUSTON | REP | TREASURER | TOM BROWN | 1 |
60 | LIBERTY | REP | AUDITOR | CHRIS EXACHAROS | 1 |
60 | LIBERTY | REP | AUDITOR - 2 YR | HOPE MILLER | 1 |
60 | LIBERTY | REP | AUDITOR - 4 YR | HOPE MILLER | 1 |
60 | LIBERTY | REP | COMMISSIONER | JIM BITNER | 1 |
60 | LIBERTY | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIKE | 1 |
60 | LIBERTY | REP | CONSTABLE | DENNIS PACKER | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | CONTROLLER | SHARON THOMPSON | 1 |
60 | LIBERTY | REP | CORONER | JOHN HANNA | 1 |
60 | LIBERTY | REP | CORONER | PAUL LALLEY | 1 |
60 | LIBERTY | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
60 | LIBERTY | REP | CORONER | WALKER | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | KCSD - SCHOOL DIRECTOR | LYN BECHDOL | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | KCSD - SCHOOL DIRECTOR | LYNN BECHDEL | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | PROTHONOTARY | HOPE MILLER | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 2 |
60 | LIBERTY | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
60 | LIBERTY | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
60 | LIBERTY | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 2 |
60 | LIBERTY | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | SUPERVISOR | SCOTT BECHDEL | 2 |
60 | LIBERTY | REP | SUPERVISOR | ANYONE BUT FICKES | 1 |
60 | LIBERTY | REP | SUPERVISOR | MICKEY MOUSE | 1 |
60 | LIBERTY | REP | SUPERVISOR | MIKE AUMENT | 1 |
60 | LIBERTY | REP | SUPERVISOR | SOMEONE WHO ENFORCE ORDIN | 1 |
60 | LIBERTY | REP | SUPERVISOR | TOD BITNER | 1 |
60 | LIBERTY | DEM | TREASURER | SHARON THOMPSON | 1 |
61 | MARION | DEM | AUDITOR | MATTHEW J. FORD | 1 |
61 | MARION | REP | AUDITOR | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | AUDITOR - 4 YR | BLANK | 1 |
61 | MARION | DEM | COMMISSIONER | DERSHAM | 1 |
61 | MARION | REP | COMMISSIONER | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | COMMISSIONER | JANE DOE | 1 |
61 | MARION | REP | COMMISSIONER | JOHN DOE | 1 |
61 | MARION | REP | COMMISSIONER | RICH ROGERS | 1 |
61 | MARION | REP | CONSTABLE | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | CORONER | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 5 |
61 | MARION | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
61 | MARION | REP | RECORDER OF DEEDS | G. BARNNETT | 1 |
61 | MARION | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILANDER | 1 |
61 | MARION | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
61 | MARION | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
61 | MARION | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSELL | 1 |
61 | MARION | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
61 | MARION | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
61 | MARION | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 3 |
61 | MARION | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
61 | MARION | DEM | SUPERVISOR | JOHN DILLION | 1 |
61 | MARION | DEM | SUPERVISOR | ORIE D. HANLEY III | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | BLANK | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | DILLION | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | JOHN DILLON | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | KEN ROAN | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | RICK DILLON | 1 |
61 | MARION | REP | SUPERVISOR | STANLEY MUMMA | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | AUDITOR | SHERMAN HANES | 1 |
62 | MILES EAST | REP | AUDITOR | EVONNE HENNINGER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | AUDITOR | JANE ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | REP | AUDITOR | VONNIE HENNINGER | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | AUDITOR - 4 YR | RICHARD TRINKA | 1 |
62 | MILES EAST | REP | AUDITOR - 4 YR | K. R. MELE | 1 |
62 | MILES EAST | REP | AUDITOR - 4 YR | MARGARET LEEDY | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | COMMISSIONER | KEVIN NELSON | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
62 | MILES EAST | REP | COMMISSIONER | M. PIKE | 1 |
62 | MILES EAST | REP | COMMISSIONER | MICKEY MOUSE | 1 |
62 | MILES EAST | REP | COMMISSIONER | MINNIE MOUSE | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CONSTABLE | BLAINE AUMAN | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CONSTABLE | JAMES ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | CONTROLLER | JEFFREY BYERS | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CONTROLLER | SYLVESTER CAT | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CORONER | DOMER O. SMELTZER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CORONER | RICH CORL | 1 |
62 | MILES EAST | REP | CORONER | S. CONKLIN | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | DONALD DUCK | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | HARLAN ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | CHERYL MILLER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | JOHN ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHERYL MILLER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | BUGS BUNNY | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DAFFY DUCK | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | FOGHORN LEGHORN | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JAMES ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | TWEETY | 1 |
62 | MILES EAST | REP | PROTHONOTARY | DAVID ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 3 |
62 | MILES EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | REGISTER OF WILLS | A. MCCARTNY | 1 |
62 | MILES EAST | REP | REGISTER OF WILLS | TOM CAT | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | SUPERVISOR | JASON BARTLEBAUGH | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | SUPERVISOR | REGAN HARTER | 1 |
62 | MILES EAST | DEM | SUPERVISOR | RICHARD TRINKA | 1 |
62 | MILES EAST | REP | SUPERVISOR | BOB WEBER | 1 |
62 | MILES EAST | REP | SUPERVISOR | JAMES ABBOTT | 1 |
62 | MILES EAST | REP | SUPERVISOR | JASON BARTLEBAUCH | 8 |
62 | MILES EAST | REP | SUPERVISOR | RONALD HOUGH | 1 |
63 | MILES WEST | REP | AUDITOR | KEN CLOUSER | 1 |
63 | MILES WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | KEN CLOUSER | 1 |
63 | MILES WEST | REP | CONSTABLE | KEN CLOUSER | 1 |
63 | MILES WEST | REP | CORONER | NONE | 1 |
63 | MILES WEST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
63 | MILES WEST | REP | PROTHONOTARY | TIM CLOUSER | 1 |
63 | MILES WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 3 |
63 | MILES WEST | REP | SHERIFF | RICKETT | 1 |
63 | MILES WEST | REP | SUPERVISOR | TOM CLOUSER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | AUDITOR | DIANE JORDAN | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | AUDITOR | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | AUDITOR | SAM AUKER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | AUDITOR - 4 YR | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | AUDITOR - 4 YR | R. FORNICOLA | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | AUDITOR - 4 YR | SAM AUKER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | CONTROLLER | DIANE JORDAN | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | CONTROLLER | G. ERIC MCGINNIS | 2 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | CORONER | BEN REMJY | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | CORONER | BLANK | 2 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | CORONER | JOYCE HAAS | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVENEY | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 7 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | DEBORAH C. IMMEL | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | NONE | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | NONE | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | PROTHONOTARY | PAT AUKER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | RECORDER OF DEEDS | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DOBEDSON | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 4 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 2 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | SUPERVISOR | BRUCE BOYER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR | ELLEN AUKER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | SUPERVISOR | JOSH TOXELL | 6 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | TAX COLLECTOR | BLANK | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | TAX COLLECTOR | LOUISE LOSE | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | REP | TAX COLLECTOR | SAM AUKER | 1 |
64 | PATTON NORTH 1 | DEM | TREASURER | LISA BIERLEIN | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | AUDITOR | JOHN O'HARA III | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | COMMISSIONER | PIPE | 3 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | CONSTABLE | JONATHAN D'ANDREA | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | CONTROLLER | BILL DROSNES | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | CORONER | SAYERS, SCOTT | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | CORONER | JOSH TROXELL | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | CORONER | SAYOR | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | THOMAS KISTLER | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | PROTHONOTARY | DOROTHEA STAHL | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | PROTHONOTARY | HOPE MILLER | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | PROTHONOTARY | MICHAEL PUSATERI | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | SCRATCH OUT | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DUANE BULLOCK | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | STEPHANIE RACO | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 2 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | SUPERVISOR | KAREN DROSNES | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | SUPERVISOR | PETER BUCKLAND | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | SUPERVISOR | STEVE TRAVIS | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | SUPERVISOR | JOSH TROXELL | 4 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | TAX COLLECTOR | DOUG ERICKSON | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | DEM | TAX COLLECTOR | GEORGE L. WARD | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | TAX COLLECTOR | SCRATCH OUT | 1 |
65 | PATTON NORTH 2 | REP | TREASURER | GEOFFREY A. PITMAN | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | AUDITOR | JACK HAYYA | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | AUDITOR - 4 YR | JACK HAYYA | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | GENE MELANDER | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | CONSTABLE | RON QUINN | 2 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | CONTROLLER | TOM FONDA | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | ANNE COVEY | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | HOPE MILLER | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ANNE COVEY | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ROBERT COLEVILLE | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | ARLAN TEMELES | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | PROTHONOTARY | JUDITH WILSON | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 2 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DON GORDON | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | K.K. MARINO | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | GRETCHEN BRANDT | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | SUPERVISOR | DOUG GLANERT | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | SUPERVISOR | ELLIOT ABRAMS | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | SUPERVISOR | ELLIOTT ABRAMS | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | TAX COLLECTOR | PETE BENNETT | 1 |
66 | PATTON SOUTH 1 | DEM | TREASURER | PAM GLANERT | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR | JEREMIAH NORTHRIDGE | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR | TONY ROMO | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | AUDITOR | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR - 4 YR | BARRY BONDS | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR - 4 YR | JEREMIAH NORTHRIDGE | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | AUDITOR - 4 YR | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | AUDITOR - 4 YR | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | COMMISSIONER | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONSTABLE | LUKE ARZNER | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONSTABLE | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONSTABLE | SPONGE BOB | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONTROLLER | BEVERLY LINDSAY | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONTROLLER | JIM JONES | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | CONTROLLER | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | CORONER | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | CORONER | SAYER | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | PROTHONOTARY | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | PROTHONOTARY | IMMEL | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRIS MILLINDER | 3 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JANAE WIAN | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | LUKE ARZNER | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ADRIANA LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | COURTNEY BARNER | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | OSCAR PEREZ | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SHERIFF | DAVE TORSELL | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SHERIFF | GARY SINDERSON | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SUPERVISOR | JANAE WIAN | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SUPERVISOR | JEREMIAH NORTHRIDGE | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SUPERVISOR | MICKEY MOUSE | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | SUPERVISOR | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | SUPERVISOR | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TAX COLLECTOR | GUMBY | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TAX COLLECTOR | JEREMIAH NORTHRIDGE | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TAX COLLECTOR | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | REP | TAX COLLECTOR | ALAN LINNEBUR | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TREASURER | PETER BUCKLAND | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
67 | PATTON SOUTH 2 | DEM | TREASURER | TOM BRADY | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | AUDITOR | ELLEN BAXTER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | AUDITOR | SUSAN WILLIAMSON | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | AUDITOR | THOMAS WALKER | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | AUDITOR | TRAVIS ORSO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | AUDITOR - 4 YR | PAUL LEKNAR, JR | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | AUDITOR - 4 YR | TRAVIS ORSO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | COMMISSIONER | PETER BUCKLAND | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 4 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONSTABLE | DEPUTY DOG | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONSTABLE | PHILIP SMALL | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONSTABLE | THOMAS WALKER | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONTROLLER | DAVID GODISKA | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONTROLLER | HENRY HOOVER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | CONTROLLER | LESLIE WALKER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | CORONER | DOMER SMELTZER, JR | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | CORONER | TANNER HARTER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGEN | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TOM KISTLER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | TOM KISTLER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ALICE BEALE DUKER | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE LAZARUS | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHRISTINEDONAHER | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | DAVID WECHT | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | PROTHONOTARY | BEN AMATO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | PROTHONOTARY | TRAVIS ORSO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH DAVIDSON | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIAN R BENNETT | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIANNE BENNETT | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 3 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | ANNE BADER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID BROWN | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | LAUREL ZYDNEY | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | SUPERVISOR | DAVID CISTARO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | SUPERVISOR | GEORGE WILLIAMSON | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | SUPERVISOR | LESLIE WALKER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SUPERVISOR | JOSH TROXELL | 5 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | SUPERVISOR | THOMAS KEANNEY | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | TAX COLLECTOR | GEORGIA O'BRIEN | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | TAX COLLECTOR | LESLIE WALKER | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | TAX COLLECTOR | TAMMY LEATHERS | 2 |
68 | PATTON SOUTH 3 | REP | TAX COLLECTOR | TRAVIS ORSO | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | TREASURER | LESLIE WALKER | 1 |
68 | PATTON SOUTH 3 | DEM | TREASURER | PAT GARRISON | 1 |
69 | PENN | DEM | AUDITOR | DEBRA LANG | 1 |
69 | PENN | REP | AUDITOR | LYNDA MCCLINTIC | 1 |
69 | PENN | DEM | COMMISSIONER | JOSH MCCRACKEN | 1 |
69 | PENN | REP | COMMISSIONER | MIKE PIPE | 2 |
69 | PENN | REP | COMMISSIONER | RICH ROGERS | 1 |
69 | PENN | REP | CONSTABLE | STEVE OWENS | 1 |
69 | PENN | REP | CONSTABLE | WARREN SASSERMAN | 1 |
69 | PENN | REP | MDJ 49-3-2 | LEDON YOUNG1 | 1 |
69 | PENN | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | GRETA HANEY | 1 |
69 | PENN | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MARTHA HOFFMAN | 1 |
69 | PENN | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MARY HOSTERMAN | 1 |
69 | PENN | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | TOM SEARFOSS | 1 |
69 | PENN | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPEL | 1 |
69 | PENN | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
69 | PENN | DEM | SUPERVISOR | CHAPPY MUSSER | 1 |
69 | PENN | DEM | SUPERVISOR | DEAN SMITH | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | AUDITOR | RUTH E. RISHEL | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | COMMISSIONER | ANYONE ELSE | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | CONSTABLE | ANYONE | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 2 |
70 | POTTER NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 4 |
70 | POTTER NORTH | REP | PROTHONOTARY | EMMEL | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MICKEY MOUSE | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | SCHOOL DIRECTOR | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | SHERIFF | BRAYAN SAMPSELL | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | SHERIFF | SAMPSAL | 1 |
70 | POTTER NORTH | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
70 | POTTER NORTH | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | AUDITOR | DYLAN FIELDS | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | AUDITOR | DENEEN KELLER | 2 |
71 | POTTER SOUTH | REP | AUDITOR | RON HOUTZ | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | COMMISSIONER | M. PIPE | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | CONTROLLER | PHYLLIS BAKER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | CORONER | KERRY BENNINGHOFF | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
71 | POTTER SOUTH | REP | MDJ 49-3-2 | MELISSA KRUM | 2 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DEBORAH IMEL | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 2 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | PVASD - REGION 1 | B.T. SCHWIER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | PVASD - REGION 1 | CARL GAFFRON | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | CARL GAFFRON | 3 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | LAWRENCE BAIR | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | PVASD SCHOOL DIRECTOR | MARY CARL FRIER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | DUSTIN DUETON | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | LAURA TOBIAS | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | PVASD SCHOOL DIRECTOR | SAL NICOSEA | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | RECORDER OF DEEDS | DENEENKELLER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGIA BENNETT | 2 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | MELISSA KRUM | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | SHERIFF | RICHARD SHANK | 1 |
71 | POTTER SOUTH | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | SUPERVISOR | JACOB FIELDS | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | SUPERVISOR | JOHN ZERBY | 1 |
71 | POTTER SOUTH | DEM | SUPERVISOR | PETER BUCKLAND | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | AUDITOR | AMANON BAZZAR | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | AUDITOR | JORDAN LEWIS | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | AUDITOR | BONNIE JOHNSON | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | AUDITOR | JAYE NAVASKY | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | AUDITOR | NORMAN L. BENDER | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | AUDITOR | ROBERT E. MILLER | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | AUDITOR | THEODORE KOLBE SR | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | COMMISSIONER | JIM VERBECK | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | COMMISSIONER | MICHAEL LAMB | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | COMMISSIONER | PAT ROMANO JR | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | COMMISSIONER | M. PIPE | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | CONSTABLE | LENNARD CROYLE | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | CONSTABLE | RONALD COUTURIAUX | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | CONSTABLE | BOB HOPE | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | CONSTABLE | CHRISTIAN MULL | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | CORONER | JOEL HEATH | 3 |
72 | RUSH NORTH | REP | CORONER | JUDY PLESKONKO | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | CORONER | SCOTT SEYERS | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | THOMAS KISTLER | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | AARON DUGAN | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | BARRY RAKER | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | JIM RIGLIN | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | PAUL LAMB | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | ROB MILLER | 5 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | ROBERT E. MILLER | 6 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | ROBERT MILLER | 3 |
72 | RUSH NORTH | DEM | POSD - DIST 4 | TOM BAINEY | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | EDWARD REITER | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | GENE WARDO | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | JANICE WALKER | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | JIM VERBECK | 3 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | KEITH HUSAR | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | MEL CURTIS | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | MELVIN G. CURTIS | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | ROB MILLER | 10 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | ROBBIE MILLER | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | ROBERT E. MILLER | 13 |
72 | RUSH NORTH | REP | POSD - DIST 4 | ROBERT MILLER | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | PROTHONOTARY | CHUCK NAVASKY | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | PROTHONOTARY | DONNA HUSAR | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | PROTHONOTARY | NORMAN L. BENDER | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | PROTHONOTARY | ROBERT E. MILLER | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTNE G. MILLINDER | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 8 |
72 | RUSH NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA BUZARD | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA BUZZARD | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 8 |
72 | RUSH NORTH | REP | REGISTER OF WILLS | MCCARTNEY | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SHERIFF | RICH SWANK | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | FRED SIMLER | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | JAMES TONY MARUSCHAK | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | JIM RIGLIN | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | KEVIN FINK | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | PASQUALE ROMANO | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | PAT ROMANO | 1 |
72 | RUSH NORTH | DEM | SUPERVISOR | PAT ROMANO JR | 17 |
72 | RUSH NORTH | REP | SUPERVISOR | JAMES VERBACK | 2 |
72 | RUSH NORTH | REP | SUPERVISOR | JIM VERBECK | 30 |
72 | RUSH NORTH | REP | SUPERVISOR | LARRY KANOUR | 1 |
72 | RUSH NORTH | REP | SUPERVISOR | SAM WOMER | 1 |
73 | RUSH SOUTH | DEM | AUDITOR | BLANK | 1 |
73 | RUSH SOUTH | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
73 | RUSH SOUTH | REP | CORONER | BLANK | 1 |
73 | RUSH SOUTH | DEM | SUPERVISOR | LARRY KARNOR | 1 |
73 | RUSH SOUTH | DEM | SUPERVISOR | PAT RAMANO | 1 |
73 | RUSH SOUTH | DEM | SUPERVISOR | SCOTT SHARPLESS | 1 |
73 | RUSH SOUTH | REP | SUPERVISOR | JIM VERBECK | 1 |
74 | RUSH EAST | REP | NONE | ||
74 | RUSH EAST | DEM | SUPERVISOR | PAT RAMANO JR | 1 |
75 | RUSH WEST | DEM | COMMISSIONER | BARRY ABBOTT | 1 |
75 | RUSH WEST | DEM | CONSTABLE | WILLS | 1 |
75 | RUSH WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 2 |
75 | RUSH WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
75 | RUSH WEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
75 | RUSH WEST | DEM | SUPERVISOR | MIKE SAVAGE | 1 |
75 | RUSH WEST | DEM | SUPERVISOR | ROMANO | 1 |
75 | RUSH WEST | REP | SUPERVISOR | JIM VERBECK | 4 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | AUDITOR | ALEX MURNYACK | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | AUDITOR | ALEXANDER MURNYACK | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | AUDITOR | DOROTHY CRAMER | 3 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | BEASD - REGION 1 | LISA MCMASTER | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | BEASD - REGION 1 | SUSAN BUTTERWORTH | 4 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | CONSTABLE | E J VENEZIANO | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | CONSTABLE | CHRISTOPHER DEMYAN | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | CONSTABLE | CORDES CHAMBERS III | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | CONSTABLE | E JAY VENEZIANO | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYORS | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | AMANDA MCCARTNY | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CRISTINE MILLINDER | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SHERIFF | RICH SWANK | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SHERIFF | SWANK | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SUPERVISOR | MARK CASHPER | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | SUPERVISOR | NONE | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | SUPERVISOR | JOHN YECINA | 9 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | TAX COLLECTOR | BETH WATSON | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | TAX COLLECTOR | TARA GUENOT | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | REP | TAX COLLECTOR | TARA L. GUENOT | 1 |
76 | SNOW SHOE EAST | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | AUDITOR | DOROTHY CRAMER | 2 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | BEASD - REGION 1 | SUSAN BUTTERWORTH | 5 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | BEASD - REGION 1 | TIM NELSON | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | COMMISSIONER | STEVEN GLEN DERSHEM | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | CONSTABLE | DOUGLAS MANN | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | CONSTABLE | GEORGE BARANAK | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | CONSTABLE | JOHN NASTASE JR | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JOHN HENRY FORADORA | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | KEVIN M. DAUGHERTY | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | PROTHONOTARY | BRETT A. BUTTERWORTH | 2 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH L. DAVIDSON | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 4 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPLE | 4 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | SUPERVISOR | KEN SPILLA | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | SUPERVISOR | PAT STANIA | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | SUPERVISOR | SAM REESE SR | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | SUPERVISOR | ANITA L. MCCLOSKEY | 2 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | TAX COLLECTOR | BETH LANAGER WATSON | 7 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | TAX COLLECTOR | NICOLE MCCLLEN | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | REP | TAX COLLECTOR | TARA DUDISH | 1 |
77 | SNOW SHOE WEST | DEM | TREASURER | RICHARD SWANK | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | AUDITOR | DAVID SCHAUB | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | AUDITOR | MICHAEL MADEIRA | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | AUDITOR | MICHAEL SHUEY | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | AUDITOR - 4 YR | ANNE E. DAVIS | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | AUDITOR - 4 YR | DAN ULMER | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | GREGORY OVERTURF | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN WETZLER | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN WOOD | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JON GUIZAR | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | MATHEW BONCHACK | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | RACHAEL LUCAS | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | RODNEY MUSSER | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHAM | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | COMMISSIONER | ANYBODY ELSE | 2 |
78 | SPRING NORTH | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | COMMISSIONER | RYAN CLANCY | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | CONSTABLE | MOLLIE RICE | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | CONSTABLE | KEN BAIRD | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | CONTROLLER | WILLIAM TRESSLER | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | CORONER | LAWRENCE PALCHAK | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
78 | SPRING NORTH | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ANN COVEY | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | RYAN CLANCY | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANN COREY | 2 |
78 | SPRING NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHERYL ALLEN | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CORREALE STEVENS | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | PROTHONOTARY | WILLIAM TRESSLER | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | PROTHONOTARY | KIETH BIERLY | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | PROTHONOTARY | ROBERT BAYLOR | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | C. MILLINDER | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOE DAVIDSON | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | C. MILLINDER | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 7 |
78 | SPRING NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILANDER | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER CHRIS | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSELL | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 3 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 3 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SHERIFF | MR. SWANK | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | SHERIFF | MATHEW A. RICKARD | 1 |
78 | SPRING NORTH | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 2 |
78 | SPRING NORTH | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SUPERVISOR | DAVE CAPPERELLE | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | SUPERVISOR | MIKE BONSHACK | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
78 | SPRING NORTH | DEM | TREASURER | WILLIAM TRESSLER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | AUDITOR | LISA RILEY | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | AUDITOR | MEGAN KLENZING | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | AUDITOR | JACQUELINE AUMAN | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | COMMISSIONER | EXARCHOS | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHAM | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | COMMISSIONER | STEVEN GLENN DERSHAM | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | COMMISSIONER | PIPE | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | COMMISSIONER | T. JONES | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | CONSTABLE | DEBRA J. SHELOW | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CONSTABLE | MARSHA SHAWVER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CONSTABLE | RICK GRIMES | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CONSTABLE | SCOTT WEAVER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES L. WITMER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | CONTROLLER | MEGAN KLENZING | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CORONER | DOM HALTERMAN | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CORONER | DOMER SMELTZER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CORONER | SAME | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CORONER | SAYERS | 2 |
79 | SPRING SOUTH | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 7 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | ANNE COVEY | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | MDJ 49-3-2 | LEDON YOUNG | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | PROTHONOTARY | JOHN WALKER | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 3 |
79 | SPRING SOUTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 3 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSEL | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 3 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 3 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SHERIFF | SAMPSELL | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | SHERIFF | MATTHEW T. RICKARD | 2 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SUPERVISOR | DAVE CAPPERELLA | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SUPERVISOR | DAVID CAPPARELLE | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SUPERVISOR | DEBRA J. SHELOW | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SUPERVISOR | MEGAN KLENZING | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | SUPERVISOR | MICHAEL BONCHACK | 1 |
79 | SPRING SOUTH | REP | SUPERVISOR | T. JONES | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | TREASURER | MEGAN KLENZING | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNICOLA | 1 |
79 | SPRING SOUTH | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR | DAVID BAILEY | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR | GARO GOODROW | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR | JASON MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | AUDITOR | KAREN POORMAN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR - 4 YR | DENNIS BROWN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR - 4 YR | JASON MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | AUDITOR - 4 YR | SCOTT BROWN | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | AUDITOR - 4 YR | KAREN POORMAN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JASON MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | KIM MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | COMMISSIONER | JEFF DERSHEM | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | COMMISSIONER | RICHARD RAY | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | CONSTABLE | DAVID MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | CONSTABLE | TERRI PACKER | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CONSTABLE | MARTHA SHAWVER | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CONSTABLE | THOMAS J. ENGLE | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | CONTROLLER | DONALD SCOTT | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | CONTROLLER | JASON MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | CONTROLLER | WELDELL ISHLER | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CORONER | GREG DAVIDSON | 2 |
80 | SPRING WEST | REP | CORONER | SCOT COCKLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CORONER | SCOTT A SAYERS | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYRES | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | PROTHONOTARY | DEB IMEL | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | PROTHONOTARY | JON LUCAS | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | BENNETT | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLANDER | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILANDER | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSOL | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMSUL | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 3 |
80 | SPRING WEST | DEM | SHERIFF | SAMSEL | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 2 |
80 | SPRING WEST | DEM | SUPERVISOR | DAVE MCCASLIN | 2 |
80 | SPRING WEST | DEM | SUPERVISOR | DAVID MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SUPERVISOR | J. THOMPSON | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | SUPERVISOR | TERRI PACKER | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | SUPERVISOR | DAVE MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | REP | SUPERVISOR | KAREN POORMAN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | TREASURER | DAVID MCCASLIN | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | TREASURER | FORNICOLA | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | TREASURER | NANCY SMITH | 1 |
80 | SPRING WEST | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 2 |
81 | TAYLOR | DEM | CONSTABLE | BRYON WALK | 1 |
81 | TAYLOR | REP | CONSTABLE | BRIAN WALK | 3 |
81 | TAYLOR | REP | CONSTABLE | GERR BECKWITH | 1 |
81 | TAYLOR | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
81 | TAYLOR | DEM | SUPERVISOR | WILLIAM MCCLAIN | 9 |
81 | TAYLOR | DEM | SUPERVISOR | WM MCCLAIN | 2 |
81 | TAYLOR | REP | SUPERVISOR | BRIAN WALK | 1 |
81 | TAYLOR | DEM | TASD SCHOOL DIRECTOR | ED HULL | 1 |
81 | TAYLOR | REP | TREASURER | DON CRAMER | 1 |
82 | UNION | DEM | AUDITOR | BONNIE FISHER | 2 |
82 | UNION | DEM | AUDITOR | LILLY BUSH | 1 |
82 | UNION | DEM | AUDITOR | SHERRY WALKS | 2 |
82 | UNION | REP | AUDITOR | ANYONE BUT BONNIE | 1 |
82 | UNION | REP | AUDITOR | C. ROCHELLE DUBBS | 1 |
82 | UNION | REP | AUDITOR | NOT BONNIE | 1 |
82 | UNION | REP | AUDITOR | SHELLY WALK | 1 |
82 | UNION | DEM | BEA - REGION 2 | SUSAN SNYDER | 1 |
82 | UNION | REP | BEA - REGION 2 | GARY DYKE | 1 |
82 | UNION | REP | BEA - REGION 2 | GRACE KIBE | 1 |
82 | UNION | REP | BEA - REGION 2 | HOWARD DEPPE | 1 |
82 | UNION | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
82 | UNION | REP | CONSTABLE | CHARLES HAZEL | 1 |
82 | UNION | REP | CONSTABLE | DUKE SHAPICK | 1 |
82 | UNION | REP | CONSTABLE | STEVIE GRIFFIN | 1 |
82 | UNION | REP | CORONER | ANYONE | 1 |
82 | UNION | REP | CORONER | PETER GRIFFIN | 1 |
82 | UNION | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
82 | UNION | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 9 |
82 | UNION | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | LUNFORD | 1 |
82 | UNION | REP | PROTHONOTARY | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
82 | UNION | REP | PROTHONOTARY | DEB IMEL | 1 |
82 | UNION | REP | PROTHONOTARY | PETER GRIFFIN | 1 |
82 | UNION | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
82 | UNION | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLARD | 1 |
82 | UNION | DEM | SHERIFF | EARNEST GREENE | 2 |
82 | UNION | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 3 |
82 | UNION | DEM | SUPERVISOR | BOB SPOTTS | 1 |
82 | UNION | DEM | SUPERVISOR | SNYDER | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | HOWARD DEPPE | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | JAMES G TAYLOR | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | JAMES G TAYLOR II | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | LARRY MCKINLEY | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | RENNY FISHER | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | RYLAN BROWER | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR | THOMAS FISHER | 1 |
82 | UNION | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | BILL BRACKEN | 1 |
82 | UNION | DEM | SUPERVISOR - 2 YR | BOB SPOTTS | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR - 2 YR | RENNY FISHER | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR - 2 YR | RICHARD LOWERY | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR - 2 YR | RYLAND BROWER | 4 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR - 2 YR | THEODORE RHODES JR | 1 |
82 | UNION | REP | SUPERVISOR - 2 YR | TIM BRUSS | 1 |
82 | UNION | DEM | SUPERVISOR- 2 YR | CHARLES HALL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR | BENJAMIN F. HAAGEN | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR | BENJAMIN HAAGEN | 2 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR | LEWIS REISH | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR | RYAN GILL | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | AUDITOR | CHAD A. HAAGEN | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR - 2 YR | ALAN HAAGEN | 2 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR - 2 YR | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR - 2 YR | DIANE BIERLY WATSON | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | AUDITOR - 2 YR | RYAN GILL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | CHIA-IN RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOHN SHAPIRA | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | STEPHEN E. OSKIN | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | STEPHEN OSKIN | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | COMMISSIONER | DERSHEM | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | COMMISSIONER | NIXON | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHAM | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | COMMISSIONER | MARK DEITRICK | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL POPE | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | COMMISSIONER | TRACEY DEITRICH | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONSTABLE | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONSTABLE | RYAN GILL | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | CONSTABLE | APRIL DEITRICH | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 2 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | DON GUMMO | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | RYAN GILL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CONTROLLER | TRUMAN | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | CORONER | JIM WETZLER | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | CORONER | SAYERS, SCOTT | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
83 | WALKER EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MACARTHUR | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | NIXON | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | PROTHONOTARY | BABCOCK | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | MAXEN | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
83 | WALKER EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | FERRE | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 4 |
83 | WALKER EAST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | SHERIFF | ROY BRAN | |
83 | WALKER EAST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 6 |
83 | WALKER EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICHARD | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 34 |
83 | WALKER EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 8 |
83 | WALKER EAST | REP | SHERIFF | RICKARD | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | SUPERVISOR | BRIAN SAIERS | 3 |
83 | WALKER EAST | DEM | SUPERVISOR | BRIAN SAIRES | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | SUPERVISOR | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | SUPERVISOR | JIM HECKMAN | 1 |
83 | WALKER EAST | REP | SUPERVISOR | KEITH HARTER | 3 |
83 | WALKER EAST | DEM | TREASURER | C. ERIK RUTKOWSKI | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | TREASURER | JANET GUMMO | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | TREASURER | NIXON | 1 |
83 | WALKER EAST | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 2 |
83 | WALKER EAST | DEM | TREASURER | RYAN GILL | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | AUDITOR | ANTHONY STARK | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | AUDITOR | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR | LANCE HAWKINS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR | SUZANNE MCBRIDE | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | AUDITOR - 2 YR | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | AUDITOR - 2 YR | JOSHUA CETNAR | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | CHAD HAAGEN | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | D. PFAFF | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | KATHRYN AIKENS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | AUDITOR - 2 YR | LANCE HAWKINS | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | CINDY FRITZ | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ELAINE CUTLER | 2 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | GEORGE STONE | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | HEATHER SHADOW | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JACKIE WYNKASP | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | MICHAEL SHADOW | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | PATRICIA CHRISTOPHER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | SCOTT FRITZ | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | ALLEN REX MATTERN | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | DANIEL MATTERN | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | DAVE WALKER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | HAROLD REICHERT | 3 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | JOE SHAFFER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | SHANE DICKEY | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACHARY WYNKOOP | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | COMMISSIONER | BILL STRUBLE | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | COMMISSIONER | DAN CHRISTOPHER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | COMMISSIONER | MICHAEL SHADOW | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
84 | WALKER WEST | REP | COMMISSIONER | NICHOLAS ROBERT PELICK-RUDLOFF | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | COMMISSIONER | RANDY ROCKEY | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | COMMISSIONER | SHANE T. DICKEY | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | CONSTABLE | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | CONSTABLE | EDWARD FITZGERALD III | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CONSTABLE | JOE SHAFFER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CONSTABLE | KEVIN MCCOOL | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | CONTROLLER | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | CONTROLLER | CHUCK WITMER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | CONTROLLER | DAN CHRISTOPHER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | D. PFAFF | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | DENNIS WEAVER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | KATHRYN AIKENS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | NATHAN C. ALTERIO | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | S. SAYERS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | SCOTT A SAYERS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 5 |
84 | WALKER WEST | REP | CORONER | SCOTT SAYRES | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHRISTINE MILENDER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | COVEY | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JOHN TORADORA | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | TOM KISTLER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | BARBARA IMMEL | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA C. IMMEL | 13 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 9 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | IMMEL | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | JACK BLACK | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | LANCE HAWKINS | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | LOU SMITH | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | SUZANNE MCBRIDE | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | PROTHONOTARY | TORIN A. MILLER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | CHRISTINE MILLINDER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | RECORDER OF DEEDS | DEBRA IMMEL | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 12 |
84 | WALKER WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | KRISTINE MILLINER | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLINDER | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
84 | WALKER WEST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPSELL | 2 |
84 | WALKER WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSEL | 3 |
84 | WALKER WEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 2 |
84 | WALKER WEST | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATHEW RICKART | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATT A. RICKARD | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 6 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATT RICKERT | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 24 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKART | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 5 |
84 | WALKER WEST | DEM | SUPERVISOR | BILL STRUBLE | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | SUPERVISOR | BRIAN SAYERS | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | SUPERVISOR | JACOB MANN | 1 |
84 | WALKER WEST | REP | SUPERVISOR | LANCE HAWKINS | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | TREASURER | BLANK | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | TREASURER | HEATHER SHADOW | 1 |
84 | WALKER WEST | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 2 |
84 | WALKER WEST | REP | TREASURER | MATTHEW A. RICKARD | 1 |
85 | WORTH | DEM | AUDITOR | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | REP | AUDITOR | MICHELLE SIMPSON | 2 |
85 | WORTH | DEM | AUDITOR - 2 YR | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | DEM | AUDITOR - 4 YR | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | REP | AUDITOR - 4 YR | JILL BENNETT | 1 |
85 | WORTH | DEM | CONSTABLE | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | DEM | CONTROLLER | JON EICH | 1 |
85 | WORTH | DEM | CONTROLLER | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
85 | WORTH | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
85 | WORTH | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
85 | WORTH | DEM | SUPERVISOR | MATTHEW DUNLAP | 1 |
85 | WORTH | DEM | SUPERVISOR | TERRY SIMPSON | 1 |
85 | WORTH | REP | SUPERVISOR | JANE REESE | 1 |
85 | WORTH | REP | SUPERVISOR | TERRANCE SIMPSON | 2 |
85 | WORTH | REP | SUPERVISOR | TERRY SIMPSON | 2 |
85 | WORTH | DEM | TREASURER | JON EICH | 1 |
85 | WORTH | DEM | TREASURER | MATTHEW DUNLAP | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR | ED FITZGERALD | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR | SEAN HEVERLY | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR | TIM SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR - 4 YR | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR - 4 YR | SEAN HEVERLY | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | AUDITOR - 4 YR | TIM SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | CLAIR STEINER, JR | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | TIM SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | CLAIR STEINER | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | DOUGLAS WEIKEL | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | ZACH WYNKOHP | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | COMMISSIONER | DERSHEM | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | COMMISSIONER | RICH ROGERS | 2 |
86 | SPRING EAST | DEM | COMMISSIONER | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | CLAIR A. STEINER, JR | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | EDWARD LIGGETT | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | JIM ROYER | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | KEN ROAN | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | M. PIPE | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 3 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | SOMEBODY ELSE | 2 |
86 | SPRING EAST | REP | COMMISSIONER | STEVE DERSHEM | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | CONSTABLE | ED FITZGERALD | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | CONTROLLER | CHARLES WITMER | 3 |
86 | SPRING EAST | DEM | CONTROLLER | ED FITZGERALD | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | CONTROLLER | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | CONTROLLER | SEAN HEVERLY | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | CORONER | SAYERS | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 4 |
86 | SPRING EAST | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | CLAIR STEINER, JR | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | COVEY | 2 |
86 | SPRING EAST | REP | PROTHONOTARY | DEBRA IMMEL | 2 |
86 | SPRING EAST | REP | PROTHONOTARY | MARCIA DUFF | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | DAVIDSON | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | RECORDER OF DEEDS | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | RECORDER OF DEEDS | KEN GREENE, SR | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRIS MILLINDER | 2 |
86 | SPRING EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 8 |
86 | SPRING EAST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 2 |
86 | SPRING EAST | DEM | SHERIFF | BRIAN SAMPLE | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SABLE | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 7 |
86 | SPRING EAST | DEM | SHERIFF | NAU | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SHERIFF | SAMPSEL | 2 |
86 | SPRING EAST | REP | SHERIFF | MATT RICKARD | 5 |
86 | SPRING EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW A. RICKARD | 4 |
86 | SPRING EAST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICKARD | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | SHERIFF | TODD WEAVER | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SUPERVISOR | DAVID CAPPERELLA | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SUPERVISOR | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SUPERVISOR | SEAN HEVERLY | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | SUPERVISOR | TIM SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | REP | SUPERVISOR | DAVE AIELLO | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | TREASURER | FORNICOLA | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | TREASURER | RICH FORNICOLA | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | TREASURER | ROBERT T. SMITH | 1 |
86 | SPRING EAST | DEM | TREASURER | SEAN HEVERLY | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | AUDITOR | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | AUDITOR - 4 YR | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | BASD SCHOOL DIRECTOR | JEFF STEINER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | BASD SCHOOL DIRECTOR | KRIS VANCAS | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | COMMISSIONER | FRANK ROYER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | COMMISSIONER | STEVEN BAINBRIDGE | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | COMMISSIONER | ANYBODY ELSE | 2 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | COMMISSIONER | ROMAN NAYLOR | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | COMMISSIONER | SALLY HOUSER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | COMMISSIONER | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CONSTABLE | CHRISTOPHER M. SHUEY | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CONSTABLE | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | CONTROLLER | CHARLES T. WITMER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | FRANK WETZLER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | GRIM REAPER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | SAMPSEL | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | SCOTT A. SAYERS | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | SCOTT SAYRS | 2 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | CORONER | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | PROTHONOTARY | JAMES GALIO | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | PROTHONOTARY | RO FISHER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | PROTHONOTARY | THOMPSON BUCHAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | RECORDER OF DEEDS | JOSEPH L. DAVIDSON | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | RECORDER OF DEEDS | GEORGI BENNETT | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLENDER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 2 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SHERIFF | B. SAMPSELL | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SHERIFF | BRYAN SAMPSELL | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SHERIFF | DONALD DUCK | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | SHERIFF | MATT RICHERT | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | SHERIFF | MATTHEW RICHARD | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | REP | SHERIFF | MICHAEL REIKART | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SUPERVISOR | GARY ROYER | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SUPERVISOR | H. CLAIR HOSTERMAN | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SUPERVISOR | RICHARD MEYERS | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | SUPERVISOR | STEVEN BAINBRIDGE | 1 |
87 | SPRING SOUTHWEST | DEM | TREASURER | RICHARD A. FORNICOLA | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | COMMISSIONER | CHRIS EXARCHOS | 2 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | COMMISSIONER | STEVEN DERSHEM | 2 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 2 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | COMMISSIONER | MR. HIGGINS - I THINK | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | CONSTABLE | COLIN EARL | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | CONSTABLE | ED DANIEL | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | CONSTABLE | JOHN FORD | 4 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | CONSTABLE | JOHN FORD | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | CONSTABLE | JOHN W. FORD | 6 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | CONSTABLE | RALPH RALSTON | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | CONTROLLER | COLIN EARL | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | CORONER | RALPH RALSTON | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | TODD EAGEN | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | ROBERT COLVELLI | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JOHN FORADORA | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | PROTHONOTARY | RALPH RALSTON | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | PROTHONOTARY | RAYMOND P. HOLSING | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | DAVID CHARRIUR | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | SHERIFF | RALPH RALSTON | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | SUPERVISOR - WARD 2 | COLIN EARL | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | SUPERVISOR - WARD 2 | LORA M. RAY | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | SUPERVISOR - WARD 2 | PETER BUCKLAND | 18 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | SUPERVISOR - WARD 2 | PETER BUCKLAND | 4 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | REP | SUPERVISOR - WARD 2 | RALPH RALSTON | 1 |
88 | FERGUSON NORTH 3 | DEM | TREASURER | COLIN EARL | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | COMMISSIONER | STACEY PARKS MILLER | 3 |
89 | FERGUSON WC | REP | COMMISSIONER | HOPE MILLER | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | COMMISSIONER | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | COMMISSIONER | LAURA DININNI | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | COMMISSIONER | MARK HIGGINS | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | CONSTABLE | NANCY CHISWICK | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | CONSTABLE | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | CONTROLLER | STACEY PARKS MILLER | 2 |
89 | FERGUSON WC | REP | CONTROLLER | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | PAUL LALLEY | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | JUDGE OF COMMONWEALTH COURT | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | JUDGE OF SUPERIOR COURT | EMIL GIORDANO | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | JUDGE OF SUPERIOR COURT | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | CHERYL ALLEN | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | JUDY OLSON | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | JUSTICE OF SUPREME COURT | MIKE GEORGE | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | JUSTICE OF SUPREME COURT | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | PROTHONOTARY | GEORGIE BENNET | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | PROTHONOTARY | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | RECORDER OF DEEDS | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | REGISTER OF WILLS | CHRISTINE MILLINDER | 2 |
89 | FERGUSON WC | DEM | REGISTER OF WILLS | HOPE MILLER | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | REGISTER OF WILLS | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | SCASD SCHOOL DIRECTOR | GREGORY SOMERS | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | SHERIFF | RICHARD SWANK | 3 |
89 | FERGUSON WC | REP | SHERIFF | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | SUPERVISOR - WARD 1 | GREG STEWART | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | SUPERVISOR - WARD 1 | LAURA DININI | 13 |
89 | FERGUSON WC | DEM | SUPERVISOR - WARD 1 | LAURA MINNINI | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | JESUS CHRIST | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | LAURA DININNI | 4 |
89 | FERGUSON WC | REP | SUPERVISOR - WARD 1 | REGIS CLEARY | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | TREASURER | RICHARD FORNICOLA | 1 |
89 | FERGUSON WC | DEM | TREASURER | RICHARD ROGER | 1 |
89 | FERGUSON WC | REP | TREASURER | JESUS CHRIST | 1 |
90 | HALFMOON EC | DEM | AUDITOR | SCOTT PIRMANN | 2 |
90 | HALFMOON EC | REP | AUDITOR | BLANK | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | COMMISSIONER | MICHAEL PIPE | 1 |
90 | HALFMOON EC | DEM | CONSTABLE | MARK STEVENSON | 1 |
90 | HALFMOON EC | DEM | CONSTABLE | WITMER | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CONSTABLE | CHRISTOPHER CLARK | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CONSTABLE | LYNN MYERS | 2 |
90 | HALFMOON EC | REP | CONSTABLE | PERRY LEHMAN | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CORONER | BLANK | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CORONER | CLARENCE ZIMMER | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CORONER | DR. ALEX YIN | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 3 |
90 | HALFMOON EC | REP | PROTHONOTARY | BLANK | 2 |
90 | HALFMOON EC | REP | PROTHONOTARY | DEB IMMEL | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | PROTHONOTARY | STEVEN D. MCANINCH | 1 |
90 | HALFMOON EC | DEM | RECORDER OF DEEDS | DAVIDSON | 2 |
90 | HALFMOON EC | DEM | REGISTER OF WILLS | MILLANDER | 2 |
90 | HALFMOON EC | REP | REGISTER OF WILLS | AMANDA MCCARTNEY | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | SUPERVISOR | ANDY MERRITT | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | SUPERVISOR | BLANK | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | SUPERVISOR | CLARENCE ZIMMER | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | SUPERVISOR | TAMMY PERKINS | 1 |
90 | HALFMOON EC | REP | SUPERVISOR | WILLIAM MARKLEY | 1 |
90 | HALFMOON EC | DEM | TREASURER | FORNICOLA | 2 |
91 | FERGUSON NC | REP | CORONER | SCOTT SAYERS | 1 |
91 | FERGUSON NC | REP | PROTHONOTARY | BRETT BUTTERWORTH | 1 |
91 | FERGUSON NC | REP | SCASD SCHOOL DIRECTOR | JAMES MYERS | 1 |
91 | FERGUSON NC | DEM | SUPERVISOR - WARD 2 | LAURA DININNI | 2 |
91 | FERGUSON NC | DEM | SUPERVISOR - WARD 2 | PETER BUCKLAND | 20 |
91 | FERGUSON NC | REP | SUPERVISOR - WARD 2 | PETER BUCKLAND | 4 |